Тримайте себе в руках. Starbucks блокуватиме порно в публічних мережах Wi-Fi

29 листопада 2018, 14:40

Франшиза Starbucks вирішила заблокувати доступ до перегляду відвертого контенту в своїх кав'ярнях після тиску з боку активістів.

Нові правила блокування контенту мають вводитися в 2019 році, пише The Verge.

"Хоча це рідко відбувається, використання загальнодоступного Wi-Fi Starbucks для перегляду незаконного або кричущого контенту ніколи не дозволялося... Ми прийняли рішення для запобігання перегляду цього контенту в наших магазинах, і ми почнемо вводити його в наші офіси в США в 2019 році", - заявили представники мережі кав'ярень.

Відео дня

Поки немає подробиць про те, в чому полягає це рішення, але в Starbucks розповіли, що інженери компанії протестували кілька методів фільтрів вмісту.

Організація безпеки в Інтернеті під назвою Enough Is Enough чинила тиск на Starbucks і інші франшизи з інтернет-доступом в Інтернет, щоб вони розмістили контент-фільтри у своїх закладах.

Ще в 2016 році, McDonald's почав блокувати порно в своїх соціальних мережах Wi-Fi. Це наклало тягар на Starbucks, якій рекомендували зробити те ж саме. Представники Starbucks тоді заявили, що будуть використовувати фільтри, якщо знайдуть блокувальник контенту, який при цьому не буде блокувати небажані сайти. Але таке рішення не було знайдено.

Донна Райс Хьюз, генеральний директор некомерційної організації Enough is Enough заявила недавно, що "Starbucks порушив свою обіцянку заборонити перегляд порнографії, незважаючи на своє публічне оголошення, що він добровільно надасть безпечний Wi-Fi в своїх ресторанах по всій країні... Цій заяві вже більше 2 з половиною років!".

У петиції Enough is Enough йдеться, що відкриті мережі Wi-Fi "привертають педофілів і сексуальних злочинців" і піддають дітей ризику. Цю петицію підписали більш ніж 30 тисяч осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X