Товариші жінки! Google навчить українок лідерству та онлайн-бізнесу

27 жовтня 2017, 12:42
Цифрова академія Google оголосила про набір учасниць на свою безкоштовну освітню програму

Інтернет-гігант оголосив в Україні черговий набір у Digital Академію Google для жінок. Про це повідомила прес-служба компанії.

Новий сезон Digital Академії Google для жінок розпочнеться 1 листопада. Освітня програма Women's Empowerment Program 2017 охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в інтернеті. Українки зможуть отримати кваліфіковані поради та практичні навички від фахівців у трьох сферах розвитку: лідерство, виведення бізнесу в онлайн і продажі.

Відео дня

Програма складається із серії онлайн-семінарів, під час яких провідні експерти успішних українських бізнесів ділитимуться своїм досвідом. Вони розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, нададуть поради з юридичних, фінансових питань і логістики.

Слухачки Digital Академії Google, які володіють та керують бізнесом, зможуть поглибити свої знання, підкреслили в компанії. Інтернет-гігант пообіцяв відповісти на запитання, як побудувати свій бізнес онлайн з нуля чи перейти з офлайн в онлайн, як розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X