«Воювали по обидва боки». Через брак співробітників закрився один із найпопулярніших торент-трекерів rarbg

31 травня, 17:51
Файлообмінник закривається через подорожчання електроенергії та брак співробітників (Фото:rarbg)

Файлообмінник закривається через подорожчання електроенергії та брак співробітників (Фото:rarbg)

rarbg оголосив про закриття. Причинами стала нестача співробітників через пандемію і війну, а також підвищення цін на електроенергію.

rarbg надавав торент-файли для обміну з 2007 року. Починаючи з 2014 року, він неодноразово з’являвся в щорічному списку найбільш відвідуваних торент-сайтів TorrentFreak.

Спеціалізувався файлообмінник на наданні високоякісних фільмів, але також містив ігри, програмне забезпечення та музику.

Відео дня

Компанія була зареєстрована в Болгарії. 31 травня на її сайті з’явилося повідомлення про закриття ресурсу.

«Привіт, хлопці, Ми хотіли б повідомити вам, що ми вирішили закрити наш сайт. Останні два роки були дуже важкими для нас — деякі люди з нашої команди померли від ускладнень, викликаних COVID, інші досі страждають від побічних ефектів і не здатні працювати взагалі. Дехто також б'ється у війні в Європі — по обидва боки. Крім того, підвищення цін на електроенергію в дата-центрах Європи сильно вдарило по нашому проєкту. Інфляція робить наші повсякденні витрати нестерпними. Тому ми більше не можемо вести цей сайт через величезні витрати, які вже неможливо покривати з власної кишені. Рішення про припинення діяльності було одноголосним. Ми шкодуємо :(Бувайте».

Показати ще новини
X