Тиха революція. Компанія Intel відмовиться від BIOS до 2020 року

20 листопада 2017, 15:47
Представники Intel на конференції UEFI Plugfest 2017 Тайбеї заявили про повну відмову від BIOS в 2020 році

Всі комп'ютери і сервери повністю переведуть на UEFI Class 3, в якому не буде зворотної сумісності зі застарілим режимом завантаження, запевняє видання Heise.

Провідний розробник Intel Брайан Річардсон, виступаючи перед аудиторією, заявив про те, що до 2020 року всі нові пристрої будуть випускатися з інтерфейсом UEFI Class 3 або вище. Він закликав виробників комп'ютерів, ноутбуків, серверів і вбудованих систем по всьому світу наслідувати приклад Intel.

Відео дня

Перевагою відмови від традиційного BIOS Брайан Річардсон назвав підвищення безпеки за допомогою безпечного завантаження Secure Boot, а також той факт, що виробникам ПК доведеться витрачати менше зусиль для тестування і перевірки програмного забезпечення.

У той же час, у користувачів більше не буде можливості завантажувати на сучасних ПК 16-бітові операційні системи, які все ще використовуються деякими утилітами для діагностики жорстких дисків. Також це вплине на роботу зі старими відеокартами. Крім того, припиниться підтримка 32-розрядної Windows 7.

BIOS - це базова система введення-виведення. Це спеціальне програмне забезпечення, яке зберігається на пристрої та відповідає за посередництво між обладнанням і операційною системою.

Раніше НВ повідомляло, що компанії AMD і Intel об'єдналися для створення принципово нових процесорів сімейства Intel Core з графікою AMD Radeon. Відзначається, що це перша з 1980 року угоду про партнерство між давніми конкурентами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X