А ви точно екологічні? Інвестиції Tesla в біткоїни дорівнюють забрудненню від 1,8 млн автомобілів

19 березня 2021, 15:17
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За оцінками Bank of America, інвестиції Tesla в розмірі $1,5 млрд в біткоїни залишать вуглецевий слід, еквівалентний річним викидам 1,8 млн автомобілів.

Про це пише Yahoo Finance.

Світові аналітики вже давно говорять про те, що криптовалюти все більш негативно впливають на навколишнє середовище. Наприклад, уже в лютому вчені з Кембриджського університету підрахували, що на майнінг біткоїнів іде 121,36 терават-годин на рік, що практично зрівнялося з Україною (133,2 терават-годин на рік).

Відео дня

Свою частину нещодавно внесла і Tesla, закупившись криптовалютою на $1,5 млрд і заробивши більше, ніж на продажу електрокарів за рік.

«Ми вважаємо, що інвестори, орієнтовані на екологічне, соціальне та корпоративне управління, повинні звертати увагу на величезні екологічні витрати біткоїни», — пишут у Bank of America.

У банку підрахували, що $1 млрд інвестицій в біткоїни приведуть до таких же викидів вуглецю, як і річний обсяг виробництва 1,2 млн автомобілів. Також там підкреслили, що компанії вкладаються у криптовалюту не для того, щоб диверсифікувати свої заощадження, а заради вигоди від короткострокових інвестицій та подальшого перепродажу біткоїнів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X