Тепер зелені. Творець BitTorrent анонсував екологічного конкурента криптовалюти Bitcoin

10 листопада 2017, 09:52
Творець BitTorrent Брем Коен заявив про створення нової, більш "екологічно чистої" криптовалюти Chia

Справа в тому, що електрики, яка потрібна для отримання одного Bitcoin, середньої американської сім'ї вистачає на тиждень, пише TechCrunch.

Коен створив нову компанію під назвою Chia Network, яка запустить криптовалюту, засновану на доказах часу і зберігання, а не на спалюванні електроенергії, як Bitcoin. По суті, Chia буде використовувати дешевий і незайнятий простір зберігання на жорстких дисках, щоб перевірити blockchain.

Відео дня

"Ідея полягає в тому, щоб зробити краще, ніж Bitcoin, щоб виправити проблеми централізації. Я не є творцем цієї ідеї, але її реалізація вимагає передової комп'ютерної технології, в якій я спеціалізуюся", - сказав Коен.

Сенс технології полягає в тому, що майнеру необхідно довести, що він виділив істотний обсяг пам'яті для зберігання файлу. Потім сервер перевіряє чи достатньо часу цей файл пролежав на жорсткому диску. Таким чином, Коен вважає, що це захистить блокчейн від підробки, оскільки вимагатиме занадто великих зусиль.

У свою чергу, Bitcoin використовує докази роботи для перевірки blockchain. З плином часу це дало величезну перевагу у видобутку Bitcoin для тих, хто працює з недорогою електрикою і природним охолодженням установок холодним повітрям.

Запустити нову валюту Коен хоче до кінця 2018 року. У створенні валюти і протоколу йому допомагатиме колишній топ-менеджер біткойн-біржі Tradehill Райан Сінгер. Коен вважає, що "потрібно спочатку зробити деякі розумні речі про правовий статус Chia і зробити купу технічних виправлень, тому що ви починаєте з нуля".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X