Да Вінчі у вашому айфоні. Американська компанія випустила програму для iOS, яка дозволяє переписуватися з історичними особистостями

18 квітня, 15:25
Нова програма дозволяє поспілкуватися з незвичайними співрозмовниками (Фото:antstang@yahoo.comDepositphotos)

Нова програма дозволяє поспілкуватися з незвичайними співрозмовниками (Фото:antstang@yahoo.comDepositphotos)

Компанія, що розробила популярний застосунок для налаштування iPhone Brass, випустила програму на базі ChatGPT від OpenAI під назвою Superchat, яка дозволяє користувачам iOS спілкуватися з віртуальними персонажами.

Gorilla Technologies створила чат, у якому можна поспілкуватися як з відомими особистостями на кшталт Шекспіра, Альберта Ейнштейна, Клеопатри чи Ніла Армстронга, так і з літературними Білосніжкою чи Шерлоком Холмсом.

Відео дня

«Ми думаємо, що ця програма стане чудовим інструментом для дітей, які хочуть більше дізнатися про історичних особистостей, спілкуючись із крутими персонажами, такими як Шекспір», — заявив генеральний директор компанії Гульєльмо Фальоні.

Gorilla Technologies
Фото: Gorilla Technologies

За його словами, сама програма структурована як додаток для обміну повідомленнями, що дозволяє користувачам одночасно вести кілька розмов з різними чат-ботами ШІ. Штучний інтелект в основі програми працює на базі технологій OpenAI, зокрема GPT-3.5-turbo.

Зображення персонажів було створено за допомогою Midjourney.

Показати ще новини
Радіо NV
X