Майбутнє близько. Spotify планує підслуховувати, щоб рекомендувати музику на основі звучання вашого голосу

1 лютого 2021, 12:37

Стрімінгова платформа Spotify отримала патент на технологію, яка може аналізувати голос користувача, щоб пізніше рекомендувати більш релевантну музику.

Для цього, як описує Gizmodo, сервіс визначатиме за вашим голосом гендер, вік, настрій, оточення, в якому ви перебуваєте, скільки навколо вас людей і навіть ваш акцент — все для того, щоб підібрати більш відповідну музику.

Відео дня

Автори патенту пояснюють прослуховування вашого оточення тим, що це може точніше підказати нейромережі, яку музику вам варто порекомендувати — адже для поїздки в поїзді швидше за все підійде одна музика, а для вечірки — зовсім інша.

Напевно багато хто не захоче, щоб все, що з ними відбувається, записували програма — журналісти звернулися безпосередньо до компанії за поясненнями. Там розповіли, що наявність патенту на технологію не означає, що її будуть застосовувати в майбутньому.

Раніше компанія вже запускала Spotify Running — ця технологія повинна була відстежувати темп і швидкість бігу, пульс людини і навіть погоду — все, щоб зібрати найкращий плейлист для бігу. Незважаючи на те, що ця інформація збиралася виключно за згодою користувачів, більшість не підтримали запуск такої технології.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X