Щонайменше тричі. Співробітники Samsung злили в ChatGPT комерційну таємницю

6 квітня, 18:14
Південнокорейська компанія могла стати жертвою витоку (Фото:DADO RUVIC/REUTERS)

Південнокорейська компанія могла стати жертвою витоку (Фото:DADO RUVIC/REUTERS)

Як з’ясували південнокорейські медіа, зняття заборони використання моделі штучного інтелекту від OpenAI закінчилося для техногіганта зливом конфіденційних даних.

Заборона була знята менш як три тижні тому. За цей час, за інформацією видання The Register, сталося як мінімум три епізоди з витоком секретних даних. Зокрема, про напівпровідники Samsung.

Відео дня

Видання посилається на слова одного із співробітників компанії. Він зізнався місцевій газеті, що він та його колеги скопіювали весь проблемний вихідний код програми завантаження напівпровідникової бази даних, ввели його в ChatGPT та запитали про рішення.

В іншому випадку, працівники завантажили програмний код, призначений для виявлення несправного обладнання. А в третьому — записи зустрічі у спробі автоматично згенерувати протокол.

Таким чином, усі ці випадки можуть стати надбанням компанії OpenAI.

Як повідомляється, після того, як інциденти були виявлені, Samsung застосувала екстрені заходи, які включають обмеження ємності завантаження до 1024 байтів на питання.

Також компанія повідомила штат, що якщо цей захід не спрацює, заборона використання ChatGPT буде введена знову.

У той же час розробники заявили, що не використовують конфіденційні дані.

«Ми видаляємо будь-яку особисту інформацію з даних, які ми маємо намір використовувати для підвищення продуктивності моделі. Ми також використовуємо лише невелику вибірку даних для кожного клієнта у наших зусиллях щодо покращення продуктивності моделі», — пише OpenAI.

Показати ще новини
Радіо NV
X