Соцмережа Facebook запускає новий портал для навчання підлітків

15 травня 2018, 13:19

Facebook запускає новий молодіжний портал, який пропонує деякі рекомендації для підлітків про те, як орієнтуватися в сервісі і як залишатися в безпеці, а також допомагає їм зрозуміти, як використовуються їхні дані.

Facebook каже, що алгоритми соцмережі почали показувати поради для підлітків в стрічці новин на початку цього місяця, пише TechCrunch.

Розділи порталу присвячені, наприклад, тому, як блокувати когось, частина інформації структурована в статті журналістського формату, орієнтованого на те, щоб допомогти користувачам почати використання соціальної мережі.

Відео дня

Однією з найбільш корисних речей є організація інформації, пов'язаної з політикою даних Facebook, більш доступним способом. При цьому наголошується, що новий портал - це просто інформаційна сторінка. Він не буде забороняти щось або блокувати інформацію, це лише набір порад, зібраних в одному місці.

Наприклад, одна з порад говорить: "Перш ніж публічно публікувати щось, зробіть паузу і запитайте себе:" Мені було б комфортно читати це вголос моїм батькам або бабусям і дідусям?" У вашій школі завжди будуть люди, які є в соціальних мережах. Зберігайте соковиті деталі тільки для ваших близьких друзів".

Додамо, що за даними досліджень в США соціальна мережа Facebook продовжує втрачати популярність серед підлітків і молоді. Як стверджує компанія eMarketer, що спеціалізується на дослідженнях ринку, в 2018 році в США кількість користувачів Facebook у віці від 18 до 24 років знизиться на 5,8 відсотка.

Ймовірно, новий інформаційний портал може допомогти Facebook запобігти подібному зниженню аудиторії. Молодіжний портал починає роботу 60 мовами.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X