Смартфони перемагають. Очільник Canon прогнозує скорочення ринку камер удвічі

29 січня 2019, 12:50

За словами генерального директора Canon Фуджіо Мітараі, продажі камер не ростуть і через два роки ринок може скоротитися вдвічі.

Мітараі передбачає, що вже через два роки ринок "досягне дна", повідомляє профільне видання Digital Camera World .

В інтерв'ю Мітараі заявив про намір Canon перевести свій бізнес на корпоративних клієнтів у відповідь на похмуру ринкову тенденцію.

Відео дня

"У нашій компанії кількість продажів камер зменшувалася приблизно на 10% на рік протягом останніх кількох років. Світовий ринок камер зі змінними об'єктивами становить близько 10 мільйонів. Беззеркальной продукт зростає, але він замінює однолінзові апарати, а не додає до ринку в цілому", - підкреслив глава Canon.

За словами Мітараі, смартфони є основною причиною, завдяки якій ринок стикається з такими складними умовами.

"Люди зазвичай знімають за допомогою смартфонів. Ринок цифрових камер буде падати протягом приблизно двох років, але професійні та просунуті любителі використовують від 5 до 6 мільйонів одиниць камер. Нарешті, ринок досягне дна", - пояснив Фуджіо Мітараі.

Експерти сподівалися, що випуск повнокадрових бездзеркальних камер, таких як Canon EOS R і Nikon Z7, пожвавить ситуацію на ринку. На жаль, як зазначає Мітараі, бездзеркальні камери просто замінюють дзеркальні камери, а не призводять до зростання.

З огляду на цю тенденцію, Canon зміщує фокус на камери інших сегментів, включаючи промисловість, відеоспостереження та медичну техніку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X