Skype повинен померти. Як месенджер Slack завойовує світ

9 серпня 2018, 07:03

Додаток для бізнес-комунікації Slack має 3 млн платних користувачів і 8 млн щоденних активних відвідувачів. Експерти прогнозують, що найближчим часом вартість компанії може вирости до $7 млрд та Slack почне продавати свої акції.

Сьогодні у світі існує безліч різних месенджерів - з веселими стікерами, з швидким відеозв'язком, зі зручним інтерфейсом та навіть з інтегрованими програмами. Кожен користувач може вибрати сучасний засіб спілкування, який йому буде до душі або яким користується більшість з його оточення.

Відео дня

Але, останнім часом, нішу комунікацій усередині підприємств впевнено осідлав корпоративний месенджер Slack. Запущений всього кілька років тому, Slack є одним з найбільш популярних рішень для спілкування, передачі та зберігання інформації в різних професійних колах.

Джерела видання TechCrunch повідомляють, що найближчим часом до інвесторів Slack можуть додатися ще два великих гравці - Dragoneer і General Atlantic. У статті пишуть, що це повинно принести месенджеру $400 млн та збільшити його вартість до $7 млрд і більше.

Згідно зі статистикою компанії, у них дійсно є всі шанси для цього. Будучи найбільш швидкозростаючим месенджером в історії, Slack налічує більше 1000 співробітників, має не менше 3 млн платних підписників та кожен день цим додатком користуються більше ніж 8 млн людей.

Завдяки швидкій роботі, здатності комфортно поєднувати багато різних блоків діалогів та обробляти практично всі медіаформати, сервісами Slack користуються приблизно півмільйона компаній у 100 країнах світу.

Серед відомих найбільших передплатників Slack - міжнародний банківський холдинг Capital One, американський інтернет-аукціон eBay, комп'ютерний гігант IBM, культова кіностудія 21st Century Fox та 65 зі 100 кращих компаній за версією журналу Fortune.

Дійсно, компанія має непогані перспективи для розвитку та інвестицій, але поки є занадто дрібною для конкуренції з головними гравцями ринку. Наприклад, кількість активних користувачів WhatsApp досягає близько 1.5 млрд чоловік, що у 187 разів більше.

Основним конкурентом Slack вважається Microsoft Teams, який за рік на ринку зміг зібрати 200000 компаній-клієнтів.

Як пише Business Insider, стрибок у ринковій вартості Slack відбувся у липні 2017-го, коли компанія отримала $250 млн фінансування від SoftBank. Тоді ціна месенджера зросла від $3.8 млрд до $5.1 млрд.

У вересні 2017-го Slack відзвітував, що їх річний прибуток склав більше $200 млн. Звичайно, без даних про збитки компанії, складно сказати наскільки успішні ці цифри. Проте, багато експертів прогнозують, що незабаром, після чергових великих інвестицій, месенджер може перетворитися в публічну акціонерну компанію і буде продавати власні цінні папери на фондових ринках.

Хоча, в інтерв'ю для Bloomberg рік тому, головний керівник Slack Стюарт Баттерфілд заявив, що «до переходу Slack до публічної компанії ще роки».

Нагадаємо, Slack був запущений в 2013-му одним із засновників фотохостингу Flickr Стюартом Баттерфілдом і незабаром став популярним корпоративним месенджером з інтегрованими програмами та різними функціями діалогів.

В кінці 2016-го НВ повідомляло, що Slack запустив відеочати з можливістю здійснювати дзвінки через інші сервіси, типу Google Hangouts або Zoom, що підключені до нього.

Зараз, за ​​даними компанії, більше половини користувачів Slack перебувають поза США, Італія є найбільш швидкозростаючим ринком Slack за межами США з платними підписниками, а Японія нещодавно обігнала Велику Британію та стала другим за величиною ринком щоденних активних користувачів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X