Приліг відпочити. Skype перестав працювати у частини користувачів по всьому світу

13 січня 2021, 16:28

Популярний додаток для повідомлень і відеодзвінків, схоже, зламався: веб-сайт Down Detector показує значний сплеск звітів про проблеми за останню годину.

Більшість користувачів не може зайти до свого облікового запису, ще у частини — проблеми з отриманням повідомлень.

Більшість скарг пов’язано з проблемами входу в систему (65%), 26% скарг пов’язані з отриманням повідомлень і 7% — з голосовими викликами.

Відео дня

«Skype не працює в додатках і в Інтернеті», — сказав один з коментаторів Down Detector.

«Skype не працює. Я з Пакистану», — зазначає інший коментатор.

«На працює ні в мобільному додатку, ні в додатку для ПК. І при спробі безпосередньо через браузер виникла внутрішня помилка. Радий бачити, що це не тільки в мене», — сказав третій.

Багато скарг, схоже, надходять від користувачів Skype з Південної Азії, при цьому ряд користувачів соціальних мереж з Індії та Пакистану заявляє, що теж відчувають проблеми. Американські користувачі також заявили, що програма не працює.

Користувачі з України та інших європейських країн пізніше почали повідомляти про проблеми. Складнощі спостерігаються в Україні, Польщі, Словаччини, Молдови, Хорватії, Чехії, Італії, Німеччині та в інших країнах.

Раніше НВ писав, що вдень в середу, 16 грудня, в роботі популярного месенджера Telegram стався збій, який торкнувся користувачів зі всієї Європи.

Насамперед проблеми торкнулися жителів України, Італії, Німеччини та Росії, але повідомлення про неполадки приходили не тільки з країн Європи, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

Повідомлення приходили також з Іспанії, Індії, країн Близького Сходу і навіть з Австралії.

Велика частина скарг була пов’язана з неможливістю підключитися до серверів, також приблизно третина людей повідомляють про те, що не можуть відправити або отримати повідомлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X