Скрін рекордери для смартфона. Чотири кращих додатки для запису відео з екрану

9 лютого 2019, 18:06

НВ зібрало чотири кращих безкоштовних скрін рекордера для смартфонів на Android та iOS, без обмежень за часом і вотрермарків.

Для того щоб зняти відео з екрану смартфона, не потрібен другий смартфон, потрібен мобільний скрін рекордер (англ. Screen Record - запис екрану).

За допомогою нього можна зняти навчальне відео для батьків і друзів в стилі "How-to", відеоблог з лайфхаками для смартфонів або геймплей улюбленої гри.

Відео дня

AZ Screen Recorder - No Root

Найпопулярніший скрін рекордер для Android. Він записує відео з екрану, робить прямі трансляції зображення з екрану (Facebook і YouTube) і скріншоти. У AZ Screen Recorder немає обмежень за часом. Щоб додати голосові коментарі, потрібно включити запис звуку з мікрофону.

Також в ньому є багато приємних дрібниць, які роблять процес запису більш зручним, наприклад, зворотний відлік до запису, накладення тексту, пауза, налаштування розширення, бітрейту та FPS.

Pro-версія відрізняється від безкоштовної лише тим, що в ній немає реклами. На інші параметри роботи програми вона не впливає.

DU Recorder

Google Play
Фото: Google Play

Безкоштовний скрін рекордер і редактор відео з можливістю подальшого монтажу записаних роликів. У ньому є реклама, але вона не заважає запису. Безкоштовна версія за функціональністю нічим не поступається платній.

Керування записом здійснюється за допомогою мініатюрного плаваючого віджета, який не потрапляє на запис.

Якість відео: 1080p, 12 Мбіт/с, 60 кадрів/с.

Працює на Android і iOS.

Mobizen Screen Recorder

Кращий додаток для запису ігор з екрану смартфона. Це не просто скрін рекордер, а ще й міні-студія для постпродакшна відео. Ролики можна різати, додавати до них вступ, музику і клеїти логотип.

У Mobizen є запис картинки в картинці з фронтальної камери.

Якість відео: 1080p, 12 Мбіт/с, 60 кадрів/с.

Streamlabs + Twitch / Youtube

Це не зовсім скрін рекордер, а безкоштовна програма за допомогою якої можна створювати прямі трансляції того, що відбувається на екрані вашого смартфона та показувати це в Twitch та Youtube.

У Streamlabs є віджети, які будуть показувати коментарі ваших глядачів і повідомлення.

Streamlabs абсолютно безкоштовний, без додаткових покупок всередині програми і реклами.

Для роботи в ньому потрібно залогінитися через акаунт стрім-платформи (якщо немає, то створити його), вибрати джерело зображення, дати необхідні дозволи, назвати трансляцію і запустити її.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X