Синдром Мюнхаузена. "ДНР" розпускає чутки про запуск 4G раніше українських операторів

3 березня 2018, 12:36

"Донецька народна республіка" похвалилася, що мобільний зв’язок четвертого покоління на захоплених промосковськими терористами землях з’явиться раніше, ніж це зроблять Київстар, Vodafone та лайфселл на решті території України.

"Влада ДНР" поставила перед собою амбітну ціль переплюнути решту України у запровадженні сучасних технологій. Відразу ж після першого в нашій країні 4G-аукціону "міністр зв'язку ДНР" Віктор Яценко заявив, що в "республіці" LTE-зв’язок з’явиться набагато раніше. Про це він розповів Content Review.

Відео дня

За цю справу візьметься "оператор Фенікс", який "через півтора місяці" запустить мережу FDD на частоті 800 Мегагерц: "Це вже практично доконаний факт, ми запустимося раніше українських операторів", - у стилі "Донбас порожняк не гонить" заявив "міністр".

Нагадаємо, що "оператор Фенікс" розгорнув свою мережу після того, як з окупованої частини Донецької області змушені були піти Київстар і лайфселл. У інтернет-мережі можна було побачити світлини "офісу Фенікса" – за тією ж адресою, де був розташований офіс Київстару.

Перший в Україні 4G-тендер відбувся 31 січня 2018 року. У ньому взяли участь усі три найбільші оператори – Київстар, Vodafone Україна та лайфселл. Вони придбали виставлені державою радіочастоти у діапазоні 2600 МГц за 916,3 млн грн. Компанії пообіцяли запустити перші базові станції у стандарті 4G/LTE навесні 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X