Шукають віце-президента. Google створює підрозділ по розробці розумних годинників

8 лютого 2019, 18:06

Якщо вірити новим списками вакансій, схоже, що компанія Google незабаром може розробити власні пристрої що носяться.

Зокрема, сайт Google Careers запрошує віце-президента з розробки обладнання для пристроїв що носяться, пише Android Police .

Ще в минулому році з'явилися чутки про те, що Google зацікавлена цією сферою діяльності, але тоді інформація нічим не підтверджувалася. Але на початку нинішнього року з'явилася вакансія для людини, який буде керувати створенням подібних гаджетів

Відео дня

Серед вимог до претендента: ступінь бакалавра в галузі машинобудування або електротехніки, 15 років досвіду в розробці користувальницьких електронних пристроїв, 12 років досвіду в створенні і виробництві електронних пристроїв силами власного виробництва і контрактних виробників, досвід роботи в апаратній інженерії.

"Як віце-президент з апаратного забезпечення для пристроїв що носяться, ви будете співпрацювати зі старшою керівної групою з апаратного забезпечення Google і будете нести відповідальність за проектування, розробку і поставку всіх подібних продуктів Google. Ви будете керувати і забезпечувати ефективність великої інженерної організації, що базується в основному в Mountain View, для розробки декількох пристроїв що носяться наступного покоління", - йдеться в описі вакансії.

На даний момент, єдиний подібний продукт Google - навушники Pixel Buds, які не користуються великою популярністю. Видається вкрай малоймовірним, щоб компанія захотіла, щоб віце-президент займався виробництвом "наступного покоління" навушників, тому можна з упевненістю припустити, що у Google є плани щодо інших пристроїв що носяться, таких як фітнес-трекери і розумні годинники.

Друга вакансія призначена для "Менеджера дизайну пристроїв що носяться", але її опис більш розпливчасто. Зокрема, менеджер "направить зусилля на визначення того, що значить" тримати Google в ваших руках".

Додамо, минулого місяця компанія Google придбала у Fossil якісь нерозкриті технології, але в той час було неясно, чи планує компанія випускати власні пристрої. Судячи з цих вакансій - планує.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X