Штучний інтелект допоміг Google заблокувати сотні тисяч неякісних застосунків на Play Market

31 січня 2018, 12:40

Компанія Google використовувала алгоритми машинного навчання, щоб прибрати з фірмового магазину 700 тисяч шкідливих застосунків.

Крім того, з Play Market були видалені близько ста тисяч недобросовісних розробників, пише Gizmodo.

Роль штучного інтелекту зводилася до виявлення небажаного контенту, такого, як розпалювання ненависті або насильство. ШІ позначав подібні застосунки, щоб в подальшому їх більш уважно розглянули працівники Google.

Відео дня

Крім того, Google говорить, що Play Protect, програмне забезпечення вбудованої системи безпеки та виявлення вірусів Android, допомогли компанії скоротити встановлення потенційно небезпечних програм. Також компанія стверджує, що вона видалила більш ніж 250 тисяч застосунків-наслідувачів, які часто намагаються вкрасти трафік і дохід більш відомих застосунків і розробників.

При цьому залишається незрозумілим, чи змогли нові протоколи Google заблокувати погані програми, перш ніж вони потрапили до Play Store і чи вдалося Google виявити шкідливі програми, перш ніж користувачі змогли їх завантажити. Судячи з усього, в статистиці враховано обидва варіанти, але офіційного коментаря від Google поки не надійшло.

Наприкінці 2017 року НВ повідомляло, що понад мільйон користувачів Android встановили фейкову копію WhatsApp. Тільки після великої кількості скарг Google видалив застосунок з магазину. Додаток мав логотип WhatsApp і називався "Update WhatsApp Messenger". На перший погляд, ім'я розробника також збігалося з офіційним.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X