Прощавай, колібрі. Microsoft змінить стандартний шрифт в Office — вперше з 2007 року

28 квітня 2021, 18:58

У Microsoft вирішили змінити шрифт, яким ви за замовчуванням будете писати в Office. Зараз у компанії тестують п’ять нових шрифтів і збирають відгуки про них в соцмережах.

Зараз за замовчуванням в програмах Microsoft Office ви будете починати працювати зі шрифтом Calibri, який в 2007 році замінив Times New Roman у Word і Arial в PowerPoint, Excel, Outlook и WordPad.

Для заміни вже класичного Calibri в компанії замовили п'ять нових шрифтів. Один з них у 2022 році стане новим стандартним, а всі інші в будь-якому випадку можна буде вибрати у відповідному меню.

Відео дня

П'ять нових шрифтів: Tenorite, Bierstadt, Skeena, Seaford і Grandview (Фото: Microsoft)
П'ять нових шрифтів: Tenorite, Bierstadt, Skeena, Seaford і Grandview / Фото: Microsoft

Tenorite розробили Ерін МакЛафлін і Вей Хуанг. The Verge відзначає, що це найбільш традиційний шрифт із запропонованих, оскільки він схожий на «осучаснений Times New Roman».

TENORITE (Фото: Microsoft)
TENORITE / Фото: Microsoft

Bierstadt Стіва Маттісон натхненний швейцарською типографікою середини 20-го століття. Дизайнер назвав шрифт на честь скелястої гори в Колорадо, яка нагадує йому швейцарські Альпи.

BIERSTADT (Фото: Microsoft)
BIERSTADT / Фото: Microsoft

Skeena, створений Джоном Хадсоном і Полом Ханслоу, натхненний різними періодами дизайну шрифтів.

SKEENA (Фото: Microsoft)
SKEENA / Фото: Microsoft

Seaford, створений Тобіасом Фрер-Джонсом, Ніною Стёссінгер і Фредом Шеллкрассом, відзначається як найзручніший для читання довгих документів в Word.

SEAFORD (Фото: Microsoft)
SEAFORD / Фото: Microsoft

Grandview — найяскравіший з усіх п'яти нових шрифтів. Створений Аароном Беллом, він натхненний класичними німецькими дорожніми і залізничними покажчиками. Відзначається, що Grandview, найімовірніше, буде найкраще працювати в PowerPoint.

GRANDVIEW (Фото: Microsoft)
GRANDVIEW / Фото: Microsoft

Протестувати нові шрифти ви можете, скачавши їх звідси. Проголосувати за той, який сподобався найбільше, можна в Twitter Microsoft.

Показати ще новини
Радіо НВ
X