Шпигує. Dropbox почне сканувати фото користувачів для розпізнавання текстів

10 жовтня 2018, 17:28

Сервіс Dropbox створює автоматичне розпізнавання тексту в своїй службі, щоб користувачі могли шукати документи, навіть якщо вони збережені у вигляді зображень.

Щоб скористатися перевагами нової функції, вам знадобиться один з преміальних облікових записів Dropbox, пише The Verge.

"Ми побудували сучасний пристрій оптичного розпізнавання символів (OCR) для нашого сканера документів. Ми використовували комп'ютерний зір і досягнення в області глибокого навчання, такі як двонаправлена довга короткострокова пам'ять (LSTM), тимчасова класифікація учасників (CTC), згорткові нейронні мережі (CNN) і багато іншого", - розповіли в Dropbox.

Відео дня

В анонсі нової функції представники Dropbox вказали, що на серверах сервісу зберігалося понад 20 мільярдів зображень і файлів PDF, причому від 10 до 20 відсотків з них складалися з фотографій документів.

Раніше компанія використовувала аналогічну технологію оптичного розпізнавання символів для сканування тексту зі свого сканера документів, але ця функціональність буде працювати на існуючих файлах, незалежно від того, як вони були додані спочатку.

Нова функція працює з текстом англійською мовою і тепер доступна для користувачів Dropbox Business Advanced і Enterprise і повинна бути доступна передплатникам Dropbox Professional в найближчі місяці.

Раніше НВ повідомляло, що хакери викрали дані більше 68 мільйонів користувачів сервісу зберігання файлів Dropbox. Злам стався ще в 2012 році. Тоді Dropbox повідомляла про крадіжку невеликої кількості логінів і паролів пользователей.В серпні 2016 року Dropbox повідомила, що користувачам, які не змінювали пароль з середини 2012 року, буде необхідно змінити його. У заяві компанії зазначалося, що йдеться про просту міру обережності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X