Вбивця Zoom? Дві причини перейти на Google Meet

17 червня 2020, 14:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розробники Google випустили кілька оновлень свого сервісу для відеоконференцій Meet. Нові функції вирішують головні проблеми популярної платформи Zoom.

До карантину про платформу для відеоконференцій Zoom знали тільки ті, хто звик працювати віддалено і спілкуватися з великою кількістю людей одночасно по відеозв'язку.

Відео дня

За останні три місяці Zoom став справжнім хітом, оскільки величезній кількості користувачів потрібно було вчитися і працювати онлайн.

Переваги Zoom над Skype і іншими традиційними сервісами для відеозв'язку очевидні, однак і у цієї платформи залишилося багато проблем. Причому, мова йде не тільки про питання до безпеки даних у Zoom, а й про комфортність цієї платформи для користувачів.

Зокрема, це стосується відсутності функції шумозаглушення і деяких незручностей при демонстрації свого екрану для учасників конференції.

Карантинна хвиля популярності підхопила і інший відеосервіс — Google Meet, який каліфорнійська корпорація представила пару років тому у якості альтернативи Hangout.

Користуючись цією нагодою, в Google до першого липня 2020-го забезпечили всім своїм користувачам безкоштовний доступ до сервісу Meet, який навіть перевершує за функціями Zoom: на платформі для відеоконференцій від Google можуть спілкуватися до 250 учасників, там є функція запису відео, шифрування даних і т. ін.

Черговим ударом під дих Zoom від Google стали останні оновлення Meet, в яких розробники вирішили головні проблеми Zoom.

Минулого тижня компанія представила функцію шумозаглушення для Google Meet, яка дозволяє приглушити більшість побутових звуків, щоб їх не було чутно під час відеоконференції.

Подивитися, як це працює, можна тут:

А тепер у Google вирішили остаточно насолити Zoom і випустили функцію, яка дозволяє демонструвати свій екран учасникам конференції так, щоб вони бачили і вас, і ваш екран, так само як і ви бачили всіх учасників.

Так, такої можливості поки немає у Zoom, і зображення людини, яка починає демонстрацію екрану, автоматично зникає з конференції.

Крім цього Google Meet дозволяє демонструвати екран до 16 учасників відеозв'язку, в той час як тільки кілька користувачів можуть зробити це в Zoom.

Ймовірно, розробники Zoom незабаром також випустять оновлення зі схожими функціями. Але питання про те, чому це не можна було зробити раніше — залишається загадкою.

Яку вирішили в Google.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X