Природа проти соцмереж. Минулого тижня сервери Twitter відключилися через сильну спеку — ЗМІ

13 вересня, 09:55
Сервери Twitter не витримали сильної спеки (Фото:Primakov/Depositphotos)

Сервери Twitter не витримали сильної спеки (Фото:Primakov/Depositphotos)

Південний захід США захлеснула хвиля тепла. У Сакраменто позначка термометра піднялася до 45 °C, що призвело до збоїв у роботі техніки.

Відключення серверного центру не вплинуло на користувачів сайту, воно просто зробило Twitter більш уразливим, відключивши резервне сховище даних.


«5 вересня Twitter втратив регіон центру обробки даних Сакраменто (SMF) через екстремальні погодні умови. Безпрецедентна подія призвела до повного відключення фізичного обладнання в SMF», - написала Керрі Фернандес, віце-президент з інженерних питань соціальної мережі, у внутрішньому повідомленні інженерам Twitter у п'ятницю, повідомляє CNN.

Відео дня

Оскільки збій у Сакраменто стався у понеділок, а листа Фернандес відправила у п'ятницю, сервер був відключений протягом як мінімум п'яти днів.

Ця невдача підкреслює все більш тривожну вразливість технологічних компаній в епоху зміни клімату. Сервери повинні залишатися прохолодними для правильної роботи, але підтримання їхньої температури є дорогим завданням, особливо якщо вони розташовані в таких місцях, як Каліфорнія.

За даними CNN, компанія має центри обробки даних у кількох місцях по всій країні, включаючи Атланту, і Портленд. Ці центри навмисно зберігають дублікати даних, щоб уникнути втрати даних та повного відключення сайту. Але згідно з попередженням Фернандес, «якщо Twitter втратить один із центрів обробки даних, що залишилися, він не зможе обслуговувати трафік для всіх користувачів».

Показати ще новини
Радіо НВ
X