Samsung обігнала Intel і стала найбільшим у світі виробником процесорів

31 січня 2018, 13:51

Компанія Samsung стала найбільшим виробником процесорів, обігнавши багаторічного лідера світового ринку - Intel.

Про це свідчать щорічні фінансові звіти обох компаній, повідомляє The Verge.

Фінансові звіти вказують, що за 2017 рік Intel заробила $63 мільярди, тоді як Samsung - $69 мільярдів. Водночас зазначається, що 2017 пройшов вдало для Intel: продажі зросли на 6%, а чіпи компанії встановлені на 90% комп'ютерів. Samsung збільшила доходи за рахунок ринку смартфонів і flash-накопичувачів.

Відео дня

Водночас Intel сфокусована на виробництві процесорів x86, де компанія залишається лідером з великим відривом. Проте, бізнес Samsung виглядає набагато більш важливим для технологій майбутнього в порівнянні з традиційними процесорами Intel.

Журналісти додають, що компанія Samsung також є одним з провідних виробників телевізорів, побутової техніки, дисплеїв і смартфонів. Але, тим не менш, найбільший відсоток прибутку в четвертому кварталі припав на виробництво різних модулів пам'яті. Ціни на пам'ять зросли в два рази за останній рік, попит продовжує зростати, а отже, тенденція збережеться.

Навесні 2017 року НВ повідомляло, що компанія Intel вперше за 25 років втратила лідерство на ринку процесорів за підсумками одного кварталу. Звіт IC Insights показав, що компанії Samsung вдалося обійти Intel за доходом від продажу напівпровідникової продукції. Судячи з усього, тенденція збереглася протягом усього року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X