Samsung готова поставляти процесори для смартфонів ZTE

16 травня 2018, 11:10

Компанія Samsung веде переговори з декількома виробниками смартфонів, в тому числі з ZTE, про постачання мобільних процесорів.

Якщо переговори пройдуть успішно, компанія ZTE отримає заміну чіпам Qualcomm для своїх смартфонів, повідомляє CNBC.

"Ми обговорюємо з усіма OEM-виробниками", - розповів керівник підрозділу з розробки логічних чіпів System LSI Інюп Кан, додавши, що про нового клієнта, який перейшов на чіпсети Exynos, планується оголосити в першій половині 2019 року.

Відео дня

Флагманські процесори Exynos застосовуються переважно в смартфонах Samsung Galaxy, і лише Meizu є великим клієнтом, що використовує ці рішення.

Серед тих виробників смартфонів, з якими Samsung веде переговори про постачання процесорів, значиться ZTE. Нещодавно китайська компанія змушена була припинити свою основну діяльність, оскільки американським партнерам заборонили працювати з ZTE. Інюп Кан заявив, що Samsung продовжить вести переговори з ZTE незалежно від результату торгових перемовин між США та Китаєм.

Також Кан сказав, що цього року очікується зростання його бізнесу на 5-10 відсотків в доларовому вираженні. При цьому він відмовився надати результати темпів зростання в минулому році.

Раніше НВ повідомляло, що китайська компанія ZTE заявила, що припинила "велику операційну діяльність" після того, як адміністрація Трампа заборонила їй використовувати компоненти, вироблені в Сполучених Штатах. ZTE припинила "основні операції". На заводі ZTE в Шеньчжені було зупинено виробництво. Торгівля акціями ZTE припинена на кілька тижнів.

На думку експертів, ZTE може стати першою жертвою "нової холодної війни" між Китаєм і США, говориться в статті New York Times.

Показати ще новини
Радіо НВ
X