А ручки ось вони. Facebook обіцяє не шпигувати за користувачами за допомогою свого нового гаджета Portal

8 листопада 2018, 10:57

Компанія Facebook оголосила, що починає з 8 листопада постачання свого гаджета для відеочатів Portal.

Старт постачання призвів до того, що компанія уточнила свою політику конфіденційності, пише TechCrunch.

У своєму блозі компанія обіцяє не переглядати і не прослуховувати відеодзвінки. Виклики також зашифровані, і вся технологія штучного інтелекту працює локально на пристрої - дані не відправляються на сервери.

Відео дня

У повідомленні Facebook також обіцяє обробляти розмови так, як це робиться в Messenger. Це означає, що компанія не буде переглядати виклики, проте відстежує використання даних, які може згодом використовувати для рекламних оголошень.

"Коли ви робите відеодзвінок через Portal, ми обробляємо ту ж інформацію про використання пристрою, що і інші пристрої з підтримкою Messenger. Це може включати в себе рівень гучності, кількість прийнятих байтів і роздільну здатність кадру - він також може включати в себе частоту і довжину ваших викликів. Деяка частина цієї інформації може використовуватися з рекламною метою", - заявили в Facebook.

Іншими словами, гаджет не збирає особисті дані, а відстежує інформацію. І, чесно кажучи, якщо у вас є обліковий запис Facebook, ви вже підписалися на ці умови.

Відзначимо, що новинка поставляється в двох конфігураціях: Portal, схожий на Echo Show, і більший Portal +, за ціною $199 і $349 відповідно.

Раніше НВ повідомляло, що Facebook Messenger скоро дозволить вам видалити надіслані повідомлення протягом 10 хвилин після того, як ви їх відправили. Як зазначено в примітках до випуску версії 191.0 клієнта iOS Messenger, функція з'явиться "скоро".

Показати ще новини
Радіо НВ
X