Nvidia послабить відеокарту RTX 3060 для майнінгу. Як альтернативу компанія випустить процесор спеціально для криптовалют

18 лютого 2021, 18:53

Nvidia спеціально зробить свої нові відеокарти RTX 3060 менш ефективними для майнінгу криптовалюта Ethereum. Так компанія хоче зробити так, щоб вони потрапили в руки геймерів, а не майнерів.

Nvidia постійно критикують за те, що цільова аудиторія відеокарт GeForce практично не може їх купити через те, що графічні процесори моментально розкуповують майнери криптовалют.

Відео дня

Нові драйвери, які будуть супроводжувати випуск відеокарт наприкінці місяця, знизять хешрейт майнінгу Ethereum приблизно на 50 відсотків за допомогою програмного виявлення для майнінгу криптовалют, пише компанія в своєму блозі.

Замість цього Nvidia пропонує новий процесор майнінгу криптовалют (CMP) для майнерів Ethereum. Вони будуть включати в себе кращу продуктивність і ефективність, а також не будуть обробляти графіку.

Там взагалі не буде вводів дисплея, тому їх можна буде більш щільно розмістити в системах, призначених для майнінгу. Nvidia також гарантує, що CMP мають більш низьку пікову напругу ядра і частоту, щоб знизити великі вимоги до потужності, пов'язані з майнінгом Ethereum.

«За допомогою CMP ми можемо допомогти майнерам побудувати найбільш ефективні центри обробки даних, зберігши графічні процесори GeForce RTX для геймерів», — говорить Метт Вубблінг, глава глобального маркетингу GeForce в Nvidia.

Показати ще новини
Радіо НВ
X