Розумніший за деяких. Наступний флагман Samsung отримає підтримку штучного інтелекту

14 листопада 2018, 12:36

Процесор Exynos 9820 для міжнародних версій моделі Galaxy S10 отримає підтримку нейронних обчислень.

Процесор запустять у виробництво вже в цьому році, пише The Verge.

Виділений блок нейронних обчислень (NPU) покликаний прискорити роботу алгоритмів штучного інтелекту майже в сім разів щодо попередньої моделі. Exynos 9820 виробляється по техпроцесу 8 нм і це крок вперед в порівнянні з 10 нм моделі Exynos 9810. Але, наприклад, процесор Kirin 980 від Huawei випускається по техпроцесу 7 нм.

Відео дня

Крім нового техпроцесу і продуктивного відеоядра, Exynos 9820 отримав підтримку великої кількості камер, можливість запису відео в надвисокій розділовій здатності і вбудовану технологію безпечного зберігання інформації.

Центральний процесор трикластерний, він складається з чотирьох енергоефективних ядер ARM Cortex-A55, двох ядер Cortex-A75 "оптимальної продуктивності" і двох модифікованих ядер четвертого покоління "максимальної продуктивності". Samsung стверджує, що така зв'язка забезпечує приріст продуктивності на 15% при використанні декількох ядер, при використанні одного ядра - на 20% при зниженні енергоспоживання на 40%.

Графічний процесор використовує нові ядра Mari G76 від ARM, які вперше використали в Kirin 980, для того, щоб отримати надбавку в 40% продуктивності або 35% енергоефективності.

Samsung стверджує, що Exynos 9820 буде готовий до масового виробництва до кінця року, а це означає, що він буде готовий до запуску Galaxy S10 наприкінці лютого.

Раніше НВ повідомляло, що новий флагманський смартфон Samsung може отримати екран з отвором для фронтальної камери. Такими даними поділився у своєму блозі відомий дизайнер Еван Бласс. Якщо це правда, це буде перший флагманський телефон Samsung, який отримає виріз на дисплеї.

Показати ще новини
Радіо NV
X