Роботу на Amazon і Tesla назвали найнебезпечнішою в США

26 квітня 2018, 11:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна рада з безпеки та гігієни праці США (National COSH) опублікувала звіт, в якому були представлені компанії, що більше за інших піддають своїх працівників ризику.

Антирейтинг очолили Amazon і Tesla, пише Gizmodo.

"Кожен день хтось із працівників не приходить додому до своїх родин через трагедії, які, як ми знаємо, могли бути попереджені. У цьому році ми визначили кілька компаній, які отримали конкретні попередження про безпеку і не змогли їх виправити. Робочі заплатили максимальну ціну за ці невдачі", - сказав в заяві виконавчий директор National COSH Марсі Гольдштейн-Гелб.

Відео дня

Для складання звіту, що має назву "The Dirty Dozen 2018", Рада отримала інформацію від активістів охорони здоров'я і безпеки та подивилася на "серйозність травм робітників; схильність невиправданого і передбачуваність ризику а також на діяльність працівників щодо поліпшення умов їх здоров'я і безпеки". У доповіді наголошується, що часто цим травмам і смертельним випадкам можна було запобігти, якщо вжити ефективних заходів з охорони здоров'я і безпеки.

National COSH виявив, що сім робочих були вбиті на складах Amazon з 2013 року, причому три з цих смертей сталися протягом п'яти тижнів в минулому році. У доповіді вказується на лицемірство керівництва, враховуючи, що генеральний директор Джефф Безос в даний час є найбагатшою людиною в світі, і його компанія в даний час займається купівлею місця для своєї другої штаб-квартири.

"Його велике багатство багато в чому залежить від бізнес-моделі, яка характеризується невпинним темпом роботи і постійним моніторингом співробітників", - йдеться в звіті.

Що стосується Tesla, то компанія "применшує кількість і серйозність травм на робочому місці". Число травм на заводі у Фрімонті на 31% вище, ніж в середньому по галузі в 2015 і 2016 роках, а рівень серйозних травм на 83% вище, ніж в середньому по галузі в 2016 році.

В електронному листі Gizmodo представник Tesla у відповідь на звіт детально описав зусилля по підвищенню безпеки на фабриці, включаючи поліпшення підготовки і додаткового нагляду, і заявив, що Tesla прагне "стати найбезпечнішою фабрикою на Землі".

Також в десятку компаній, умови праці на яких найгірші, автори роботи включили Lowe's, Dine Brands Global, Inc. сільськогосподарські ферми, фабрику з виробництва косметики і компанію з управління відходами.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X