Режим економії. Sony визначила долю свого підрозділу смартфонів

1 квітня 2019, 10:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Підрозділ японської компанії Sony, який займався розробкою мобільних пристроїв, буде закрито в рамках реорганізації.

Смартфонний бізнес буде об'єднаний з підрозділами телебачення, аудіо та камер в підрозділ під назвою "Продукти та рішення для електроніки", пише GSMArena .

Компанія запевняє, що таке рішення - крок до посилення зв'язків між різними електронними пристроями Sony - лінійка Xperia вже в значній мірі запозичує у підрозділів телевізорів і камер (особливо це помітно в новітньому флагмані Xperia 1).

Відео дня

Компанія Sony продовжить повідомляти про продажі своїх смартфонів Xperia. Проте деякі побоюються, що це спроба приховати втрати від мобільного підрозділу Sony Mobile, об'єднавши його з більш успішними підрозділами Sony.

В останні роки Sony Mobile боролася з труднощами: за весь 2017 рік було продано 13,5 млн пристроїв, а в минулому році прогнозувалося 7 млн. Все це супроводжується величезними фінансовими втратами - більше $ 913 млн за останні чотири квартали. Для порівняння: підрозділ телебачення і аудіо приніс $ 714 млн операційного прибутку, а підрозділ камер - $ 804 млн за той же період.

Підрозділ намагається скоротити витрати, щоб протистояти зростаючим втратам. Мета - скоротити витрати на 50%. Sony вважає, що телефони Xperia можуть почати приносити прибуток не раніше 2021 року. Також компанія Sony закриває свій завод з виробництва смартфонів в Пекіні. Щоб знизити збитки свого підрозділу смартфонів, японський гігант прийняв рішення перенести виробництво на свій завод в Таїланді.

Проте, наголошується, що підрозділ Xperia працює над підключенням 5G - не тільки для телефонів, але і для використання в інших продуктах Sony.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X