Qualcomm представила три нові процесори Snapdragon для недорогих пристроїв

27 червня 2018, 11:50

В рамках Всесвітнього мобільного конгресу в Шанхаї компанія Qualcomm представила нові мобільні платформи Snapdragon 429, Snapdragon 439 і Snapdragon 632.

Всі три процесори підтримують установку подвійних камер, а це зробить таку технологію більш поширеною, пише Engadget.

Новий чіп Snapdragon 632 приходить на зміну Snapdragon 626 і здатний запропонувати підвищену на 40% продуктивність CPU за рахунок комбінації 8 ядер Kryo 250 @ 1,8 ГГц (4 високопродуктивних і 4 енергоефективних), а також 10-процентний приріст швидкості графіки.

Відео дня

Процесор здатний забезпечити запис відео 4K, функції ШІ і високошвидкісне з'єднання LTE за рахунок модему Snapdragon X9. Платформа підтримує обробку даних з 24-Мп камери або з подвійної 13-Мп камери, а також роздільну здатність екранів аж до FHD +.

У той же час, восьміядерний Snapdragon 439 і чотирьохядерний 429 більше орієнтовані на підвищення якості базової лінії недорогих пристроїв. Вони підтримують подвійні 8-мегапіксельні камери і не будуть обробляти 4K, але вони повинні дати на 25 відсотків більше продуктивності процесора в порівнянні з їх попередниками (430 і 425).

Системи Snapdragon 439 і 429 також синоніми, що спрощує створення кінцевих пристроїв. Всі вони підтримують просунуті функції обчислювальної фотографії на кшталт штучного ефекту боке в реальному часі, постобробки, швидкого фокусування, точного вибору балансу білого, експозиції.

Qualcomm очікує, що перші телефони, що використовують ці чіпи, з'являться десь у другій половині року. Ці процесори, на думку розробників, повинні впровадити подвійні камери скрізь, крім найдешевших смартфонів. Це обнадійлива новина для всіх, хто хоче отримати високоякісні знімки, але не потребує швидкозростаючої продуктивності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X