Qualcomm переміг? MediaTek припиняє випуск процесорів для флагманських смартфонів

13 листопада 2017, 13:33
Тайванська компанія MediaTek вирішила відмовитися від випуску флагманських процесорів і зосередитися на "середньоціновому сегменті"

Про це генеральний директор MediaTek з міжнародних продажів, Фінбарр Мойніхен заявив в інтерв'ю виданню Gearburn.

Таке рішення було прийнято після того, як продажі процесора Helio X30 виявилися значно гіршими, ніж у цілком успішної моделі Helio X20 і виробів конкуруючих брендів. Helio X30 вийшов кілька місяців назад, але використовується тільки в одному смартфоні від великого виробника - Meizu Pro 7 Plus.

Відео дня

"Чіпсет і модем повинні бути в змозі задовольнити вимоги модему високого класу для США, Європи, Китаю, Японії, Африки, Індії, чи не так? Як правило, потрібні останні і найшвидші функції. Наш X30, ймовірно, не на такому рівні... з точки зору всіх глобальних вимог ", - визнав Фінбарр Мойніхен.

Компанія вирішила взяти курс на середньоціновий сегмент. Саме чіпи цього класу, такі як Helio P20, користуються найбільшим попитом серед виробників. Судячи з усього, в найближчі роки ми не побачимо нових топових рішень від Mediatek.

"Я хотів би сказати, що в даний момент ми беремо невелику перерву. Я думаю, ви побачите щось нове в результаті, але чесно кажучи, ми ще не вирішили. Думаю, ми не будемо намагатися зробити самі топові процесори в найближчі рік- два ", - заявив генеральний директор MediaTek.

Показати ще новини
Радіо NV
X