Приховуйте спокійно. Mozilla запускає службу обміну файлами Firefox Send

13 березня 2019, 17:05

Firefox Send, безкоштовна зашифрована служба передачі файлів від Mozilla, офіційно запустилася 13 березня 2019 року, через півтора року після дебюту в якості експерименту.

Сервіс дозволяє веб-користувачам обмінюватися файлами розміром до 2,5 ГБ через браузер, захищаючи їх за допомогою наскрізного шифрування, повідомляє TechCrunch .

Коли Mozilla починала тестування веб-інструменту відправки, загальні файлові ресурси були обмежені 1 ГБ. Сьогодні це залишається обмеженням, поки користувачі не зареєструють безкоштовний обліковий запис Firefox. Потім вони можуть обмінюватися файлами до 2,5 ГБ.

Відео дня

Система пропонує альтернативу електронній пошті, де великі вкладення файлів є проблемою, а також сайтам хмарного сховища, таким як Google Drive і Dropbox, які можуть займати багато часу, коли все, що вам потрібно зробити, це поділитися одним файлом один раз, а не зберігати файл і не редагувати його.

"Send використовує наскрізне шифрування для забезпечення безпеки даних з моменту публікації до моменту відкриття файлу", - заявляють розробники Mozilla.

Крім безпосередньо шифрування, файли можна захистити паролем, а також двома обмеженнями: на кількість завантажень і на час дії посилання. За замовчуванням стоїть обмеження в 1 скачування і 1 день.

Розробники пишуть, що сервіс ідеально підходить для обміну презентаціями або іншими робочими файлами з колегами. Проте, експерти з безпеки повинні протестувати нову систему, перш ніж підтвердити її надійність.

Колись Firefox був провідним веб-браузером, але його частка на ринку з роками скоротилася, оскільки з'явилися вбудовані опції від більш великих технологічних компаній, таких як IE, Safari і Chrome. Проте, через занадто часті витоки даних і загальне зниження рівня конфіденційності в Інтернеті для Firefox настав найкращий час для спроби повернення.

Сервіс Firefox Send вже доступний за адресою send.firefox.com. Також він буде доступний у вигляді додатку для Android в бета-версії пізніше на цьому тижні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X