Протести в США. Чому Twitter пішов проти Трампа, а Facebook — ні - фото
НВ Преміум

Протести в США. Чому Twitter пішов проти Трампа, а Facebook — ні

2 червня 2020, 12:56

Співробітники Facebook протестують проти дій Марка Цукерберга. І пишуть про це у Twitter

Деякі представники Facebook засудили рішення керівника компанії Марка Цукерберга зберегти неоднозначну публікацію президента Дональда Трампа про протести у США. Співробітники соцмережі не вийшли на роботу і вимагають від керівництва видалити пост Трампа.

Відео дня

Р івно до середини 2020-го кількість негативних новин в цьому році, схоже, досягла свого піку.

Тільки-тільки пандемія коронавірусу пішла на спад, в медіа по всьому світу з'явилася нова глобальна тема для обговорень, — найбільші за останні десятки років протести в США.

Якщо ви не в курсі: 25 травня 2020-го в місті Міннеаполіс, штат Міннесота, дії білого 44-річного поліцейського Дерека Шовіна призвели до смерті 46-річного афроамериканця Дждорджа Флойда. Через це у багатьох американських штатах почалася хвиля протестів, яка супроводжується зіткненнями з поліцейськими, насильством і мародерством.

У такий важливий момент історії ні у кого немає такої влади, як у соцмереж: після публікації Дональда Трампа про застосування зброї проти мародерів, Facebook і Twitter по-різному відреагували на ці слова, показавши тим самим свою позицію на багатомільйонну аудиторію.

Керівництво Twitter позначило неоднозначний пост Трампа як «заохочення насильства», а в Facebook публікацію залишили як є, пояснюючи тим, що їх користувачі повинні самостійно оцінити слова свого президента.

Таким чином, поки керівництво Facebook грає в демократію, їх конкуренти з Twitter стали на бік борців за загальнолюдські цінності, що викликало шквал обговорень у мережі. Багато співробітників Facebook засудили дії своєї компанії і на знак протесту стали писати про це в Twitter.

Розповідаємо, чому різні соцмережі в США по-різному реагують на одні й ті ж пости Трампа.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X