Простіше заплатити. Apple домовилася з французькою податковою про виплату сотень мільйонів

6 лютого 2019, 15:45

Французький підрозділ Apple заявив, що досяг угоди з Францією про сплату певної неоголошеної суми податку.

Сума, за оцінками французьких ЗМІ, становить близько 500 млн євро ($ 571 млн), повідомляє агентство Reuters .

Французький підрозділ Apple підтвердив угоду про сплату податків, але не повідомив, скільки він погодилося заплатити.

Відео дня

"Будучи багатонаціональною компанією, Apple регулярно перевіряється фіскальними органами по всьому світу. Французька податкова адміністрація недавно завершила багаторічний аудит французьких рахунків компанії, і ці подробиці будуть опубліковані в наших публічних звітах ", - йдеться в заяві Apple France.

Французький діловий журнал L'Express / L'Expansion, в якому повідомлялося про суму податкових платежів, заявив, що угода була досягнута в грудні після декількох місяців переговорів між податковими органами і компанією.

Франція наполягає на введенні в Європейському союзі податку на провідні світові цифрові і програмні компанії, такі як Google, Amazon, Facebook і Apple, які використовують складні внутрішньо групові угоди для сплати низьких ставок податку на прибуток, отриманий від європейських клієнтів. Домовленості не є незаконними.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Маре заявив в січні, що він упевнений, що країни-члени Європейського союзу дійдуть згоди з цього податку до кінця березня.

У лютому минулого року група інтернет-магазинів Amazon врегулювала давню суперечку з французькими податковими органами. Франція вимагала у компанії майже 200 мільйонів євро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X