Пропало все. Соцмережа Instagram готова приховати лічильник лайків

19 квітня 2019, 14:55

Розробники Instagram розглядають можливість приховати підрахунок лайків під фотографіями для всіх, крім їх авторів.

Instagram хоче, щоб "ваші передплатники фокусувалися на тому, чим ви ділитеся, а не на тому, скільки лайків отримують ваші пости", пише The Verge .

Спочатку функція була виявлена користувачкою Джейн Манчун Вонг, яку називають "мисливцем" за новими неоголошеними можливостями в Instagram і Twitter. Лайки ховаються для інших користувачів, точну кількість зможе побачити тільки автор поста. Решті буде показуватися тільки імена друзів, які поставили лайк фотографії.

Відео дня

У заяві для The Verge представник Instagram сказав: "Наразі ми не тестуємо це, але ми завжди думаємо про те, як зменшити тиск на Instagram".

Це було б серйозною зміною у функціонуванні платформи. Подібні лайки, хоча і часом абсолютно деморалізуючі, спонукають людей до активності і дають їм стимул публікувати цікавий контент. Це також може стимулювати до розміщення менш автентичного контенту, наприклад, чудових пейзажів, фотографій оголеної натури, які можуть сподобатися багатьом, але не є оригінальними.

При цьому на початку квітня британські ЗМІ повідомили, що Офіс британського інформаційного комісара рекомендував соціальним платформам, таким як Instagram і Snapchat, пропонувати можливість відключення лайків. На думку чиновників, це необхідно, щоб захистити безпеку і конфіденційність найменших користувачів платформ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X