Пропало все. Соціальна мережа MySpace втратила дані користувачів за 12 років

19 березня 2019, 09:05

MySpace, одна з перших соціальних мереж, принесла вибачення після того, як перенесення сервера викликало величезну втрату даних за весь час існування сервісу.

Повідомлення на веб-сайті говорить, що "будь-які фотографії, відео та аудіо файли", завантажені понад три роки тому, можуть бути недоступні, пише Engadget.

Платформа отримала популярність з того часу, як була заснована в 2003 році, на самому початку вона привернула мільйони користувачів. У 2006 році це був найбільш відвідуваний сайт у США - випередивши Google. Це була популярна платформа для обміну новою музикою, і їй приписують допомогу в створенні кар'єри артистів, включаючи Arctic Monkeys і Kate Nash.

Відео дня

"В результаті проекту з міграції на сервер будь-які фотографії, відео і аудіофайли, які ви завантажили більше трьох років тому, можуть більше не бути доступними на MySpace. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності", - йдеться у повідомленні компанії.

Енді Байо, колишній технічний директор Kickstarter, написав, що втрата може становити близько 50 мільйонів треків від 14 мільйонів чоловік за цей період. Він також вважає, що навряд чи така велика втрата даних могла статися випадково.

"Я скептично ставлюся до цієї події. Груба некомпетентність була б поганим поясненням з точки зору PR, але це краще, ніж "ми не занепокоїлися вартістю перенесення і розміщення 50 млн старих MP3 ", - написав Енді Байо.

MySpace був куплений NewsCorp в 2005 році за $580 млн. Він був проданий в 2011 році за $ 35 млн компанії, яка спеціалізується на рекламі: Specific Media. Хоча сайт більше не є великим гравцем в області соціальних мереж, деякі люди, які прийшли на нього кілька років тому, як і раніше використовували його як архів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X