Потрібно більше пам'яті. Windows 10 стала вимагати на 7 Гб дискового простору більше

11 січня 2019, 11:52

Остання збірка Windows 10 Insider під номером 18312 представляє нову функцію, в якій операційна система резервує великий шматок дискового простору.

Тим самим, ОС збільшує займану на диску площу ще на 7 ГБ, пише Ars Technica .

Резервування сховища повинно гарантувати, що для деяких критично важливих операцій, в першу чергу установки оновлень функцій, завжди буде достатньо вільного місця.

Відео дня

Windows вимагає значного додаткового дискового простору як під час установки кожного оновлення функції (оскільки вона розпаковує всі файли), так і після неї (оскільки попередня версія Windows залишається без змін, так що ви можете відкотитися назад). Брак вільного місця є однією з найбільш поширених причин неможливості установки оновлень.

Точний обсяг буде залежати від встановлених додаткових функцій і мовних пакетів, але зазвичай це близько 7 ГБ. Зарезервований простір не повністю втрачається при звичайному використанні, оскільки деякі тимчасові файли дозволяють використовувати цю область пам'яті.

Саме резервування реалізовано в файлової системі NTFS. Кожна файлова система може мати набір резервування, і вільне місце на диску буде зменшуватися в залежності від розміру резервування. Файли, створені для оновлень Windows, позначені спеціально, що дозволяє використовувати їх зарезервований простір замість резервування, а не за рахунок звичайного вільного місця.

Необхідність виділити системі додаткові 7 ГБ вільного місця на диску боляче вдарить в першу чергу по власникам доступних ноутбуків з вбудованою пам'яттю об'ємом 64 ГБ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X