Поспішати не треба. Інженери LG вважають, що час складаних смартфонів ще не настав

18 лютого 2019, 10:10

У той час як гіганти електроніки, такі як Samsung, готуються до випуску гнучких смартфонів вже в цьому році, LG вирішила почекати і подивитися, чим все закінчиться.

Президент LG Home Entertainment Брайан Квон заявив журналістам, що компанія вирішила поки не випускати телефон, який згинається. пише Mashable .

"Ми розглянули випуск складаного смартфона під час запуску смартфона 5G, але вирішили не випускати його", - заявив Брайан Квон.

Відео дня

"Очікується, що ринковий попит на смартфони бренду становитиме близько 1 млн. Але головна проблема LG в бізнесі смартфонів - повернути собі ринкові позиції. З огляду на цю ситуацію, для LG занадто рано випускати складаний смартфон", - додав Квон.

Примітно, що Квон наполягав на тому, що LG буде готова до випуску подібного смартфона, якщо цей тип гаджетів буде популярним на ринку: "С точки зору технології, ми повністю готові реагувати в залежності від реакції споживачів".

Іншими словами, LG, схоже, чекає, поки ринок спочатку покаже, що існує попит на гнучкі смартфони, а тільки потім буде витрачати ресурси на їх виробництво.

Раніше НВ повідомляло, що китайський бренд Nubia розіслав запрошення на презентацію, на якій покажуть ще одну версію складаного або гнучкого смартфона. Пристрій, який нагадує фітнес-браслет, отримала назву Nubia Alpha .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X