Google представив перший в історії Doodle для віртуальної реальності

IT-індустрія

3 травня 2018, 12:01

Google представив перший в історії Doodle для віртуальної реальності

Google представив перший в історії Doodle для віртуальної реальності  - фото

Google присвятив унікальний дудл Жоржу Мельєс

На головній сторінці пошуковика Google 3 травня з'явився інтерактивний панорамний Doodle на честь Жоржа Мельєса.

Doodle присвячений видатному французькому ілюзіоністові і режисерові Жоржу Мельєсу і його фільму "Завоювання полюса" 1912 року, пише Digital Trends.

Для створення VR-історії, команда Doodle співпрацювала з Google Spotlight Stories і лондонською виробничою студією Nexus. Разом вони створили історію, яку можна подивитися на будь-якій платформі: класичну лінійну версію, 360-градусний ролик на YouTube і варіант для віртуальної реальності.

Мельєс - піонер кінофантастики. Він зняв понад п'ятсот короткометражних фільмів, найвідоміший з яких - "Подорож на Місяць" (1902).

"Магія фільмів Джорджа Лукаса і Стівена Спілберга була б неможлива без вкладу Мельєса в розвиток технік зйомки. Саме він придумав використовувати театральні механізми, піротехніку і оптичні ілюзії, застосовувати маскування зображення і стоп-ефекти, додавати напливи, домальовувати зображення на готових кадрах, а також накладати монтажні та колірні ефекти", - говорить Лоран Манон, завідувач відділом культурної спадщини Французької сінематеки.

"Наша мета полягала в тому, щоб створити оригінальну, цікаву історію у віртуальній реальності, і показати основні трюки і візуальні ефекти, які свого часу використовував Жорж", - підкреслила розробник дудлів і арт-директор проекту Елен Леру.

За її словами, при створенні дудла в студії Nexus Studios планувалося "не тільки перенести глядача в чарівний світ кіно, а й загострити увагу на кількох прийомах, які були придумані Мельєсом".


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал