Помовч. Twitter анонсує функцію, яка дозволить приховувати відповіді на ваші твіти

1 березня 2019, 13:35

Розробники Twitter оголосили про створення нової функції, яка дозволить користувачам приховувати відповіді на свій твіт.

Ця функція внесе радикальні зміни в те, як користувачі контролюють розмови в мікроблогах, пише The Verge .

На думку журналістів, це зробить деякі відповіді важчими для перегляду в тому випадку, якщо початковий творець розмови хотів би перешкодити недобросовісним або неприємним дискусіям навколо своїх твітів.

Відео дня

"Люди, які починають цікаві розмови в Twitter, дійсно важливі для нас, і ми хочемо дати їм можливість зробити бесіди, які вони починають, якнабільш корисними, надаючи їм деякий контроль", - пояснює Мішель Ясмін Хак, старший менеджер по продуктах в компанії.

"Ми вже бачимо, як люди намагаються підтримувати здоров'я в своїх бесідах, використовуючи блокування, відключення повідомлень і створення звітів, але ці інструменти не завжди вирішують проблему. Блокування і відключення тільки змінюють роботу блокувальника, а звіт працює лише для контенту, який порушує наші правила ", - зізнається Мішель Ясмін Хак.

По суті, ця функція дозволить вам натиснути значок Поділитися в Twitter і вибрати "Приховати твіт", щоб закрити відповіді. Тобто іншим користувачам доведеться кликати, щоб побачити відповіді в твіттері, замість того, щоб бачити їх автоматично. Також є можливість переглянути всі твіти, які ви сховали в минулому, і показати їх вручну.

Ясмін Хак вважає, що Twitter може "збалансувати взаємодію продукту між оригінальним блогом і аудиторією". Крім того, "прозорість прихованих відповідей дозволить спільноті помічати ситуації, коли люди використовують можливість приховувати контент, з яким вони не згодні". Іншими словами, приховуючи відповіді, ви можете відправити сигнал своєї аудиторії про те, що розмова стала "отруйною".

Показати ще новини
Радіо НВ
X