Почекаємо вбивства. Творець Twitter розповів, коли можуть забанити Дональда Трампа

18 січня 2019, 22:05

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі запевняє, що для заборони акаунтів політиків існує окремий "прозорий протокол".

Але чи передбачає цей протокол блокування після закликів до вбивств, Дорсі сказати не зміг, повідомляє Gizmodo .

У новому інтерв'ю репортер Huffington Post Ешлі Файнберг прямо запитала Дорсі, чи заборонить Twitter Дональда Трампа, якщо він "в Твіттері попросить кожного зі своїх послідовників вбити одного журналіста".

Відео дня

"Це було б насильницькою загрозою. Ми б точно ... Ви знаєте, що ми знаходимося в постійному контакті з усіма урядами по всьому світу. Так що ми обов'язково поговоримо про це. Я не буду говорити про деталі. Ми встановили протокол, він прозорий . Його можна всім прочитати. Ми ведемо переговори з усіма урядами", - прямо відповів Джек Дорсі.

Правда, з відповіді незрозуміло, чи блокуватимуть співробітники Twitter Трампа в разі закликів до вбивств, чи ні. У будь-якому випадку, вони напевно "поговорять про це".

Наприклад, у відповідь на твіт Трампа, який погрожував військовими діями в вересні 2017 року, Twitter заявив, що при ухваленні рішення про те, чи порушує запис правила, враховує такі фактори, як "новинна цінність". Потім, в грудні того ж року, Twitter оголосив, що його правила про заохочення насильства не застосовуються до "військових або урядових організацій".

У січні 2018 року компанія заявила, що вона розглядає твіти світових лідерів "в політичному контексті, який визначає їх і забезпечує дотримання наших правил". Таким чином, Twitter, здається, зовсім не планує блокувати політиків, в тому числі - Трампа.

"Не маючи навичок телепатії, яких Дорсі, мабуть, чекає від журналістів, ми звернулися в Twitter з питанням, чи заблокує соцмережа Трампа, якщо він закличе до вбивства 57 мільйонів журналістів. Ми оновимо цю історію, якщо і коли вони дадуть відповідь", - іронізують журналісти Gizmodo.

Додамо, влітку 2018 року президент США Дональд Трамп втратив близько 400 тисяч з більш, ніж 53 мільйонів передплатників на своїй сторінці в Twitter після того, як соціальна мережа почала видаляти заблоковані підозрілі акаунти. Аккаунт глави Twitter Джека Дорсі втратив близько 200 тисяч.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X