Як створити свій мобільний застосунок, якщо ти "чайник". 5 кращих сервісів

10 лютого 2018, 18:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Якщо у вас є невеликий інтернет-магазин, блог, сайт, або оригінальна ідея, але немає досвіду програмування та грошей для того, щоб створити мобільний застосунок "з нуля" - ці п'ять платформ вам допоможуть.

У Мережі є багато рішень для тих, хто хоче швидко створити сайт, не знаючи HTML та CSS. З мобільними додатками трохи складніше, але аналоги для їх створення теж є.

Варто відзначити, що можливості таких сервісів обмежені й ви не зможете з їхньою допомогою створити унікальний застосунок, але виконувати найбільш затребувані завдання - запросто.

Відео дня

Для того щоб завантажити застосунок в магазини Google Play та App Store, необхідно мати в них обліковий запис, заплатити збір $25 та $99 відповідно.

AppyPie

Розробники заявляють, що за допомогою їхнього сервісу зробити мобільний застосунок "простіше, ніж спекти пиріг". Розробка програми починається з вибору категорії проекту, наприклад, фотографія, продажі або освіта.В неї вже будуть вбодовані рекомендовані функції.

Далі в застосунок можна вбудовувати зі списку додаткові функції, ярлики, інтегрувати соцмережі, блоги та зв'язати його з вашим сайтом. У ньому можна налаштовувати дизайн, шрифти, меню, кнопки шерингу й одразу тестувати результат на "смартфоні" праворуч.

AppyPie пропонує: безкоштовний тестовий період з рекламою та можливістю налагодження програми протягом 48 годин, базову підписку за $15/місяць (застосунок для Android) та платинову підписку $50/місяць з можливістю створення застосунка на платформах Android, IOS, Amazon.

AppMakr

Сервіс з безкоштовним тарифним планом для розробки програми без реклами та необмеженим часом підтримки. У ньому є каталог рубрик, дуже простий дизайн, інтерактивний інтерфейс, монетизація та всі необхідні базові функції.

Він не такий гнучкий, як AppyPie, але його головна перевага це ціна. За $99/рік до безкоштовних функцій додається можливість створення нативних додатків для Android та IOS, публікація застосунка в магазинах, безлімітні завантаження і необмежена кількість користувачів.

Головний недолік AppMakr в тому, що сервіс "заточений" на ретрансляцію контенту з вашого сайту, а не створення нового контенту користувачами.

BuildFire

Досить дорогий сервіс ($53/місяць), але його ціна виправдана величезною кількістю інструментів та приємним дизайном. Створення програми безкоштовно, плата стягується лише після його публікації в Google Play або iTunes. В застосунок можна інтегрувати популярні відео-платформи, плагіни для продажів, соціальні мережі та стрімінгові сервіси.

BuildFire дозволяє досить тонко налаштувати дизайн, з безліччю опцій, кольорів, шрифтів та тем.

Базова підписка на сервіс коштує $53/місяць в неї входить застосунок для Android, 20 тисяч завантажень та 50 тисяч push-повідомлень. Преміум - $139/місяць, Android + IOS, 100 тисяч завантажень, 500 тисяч push-повідомлень.

BuildFire самостійно публікує готовий застосунок в магазинах Google Play і App Store.

Appinstitute

Сервіс пропонує створити застосунок в одній з 25 категорій, наприклад, торгівля, туризм, розваги, послуги або громадські організації. Інтерактивний помічник розподіляє категорії за трьома основними цілями: продати товари, продати послуги або отримати лояльну аудиторію.

В майбутньому застосунку можна налаштовувати монетизацію й аналізувати поведінку користувачів. Збірка в режимі drag&drop з гнучким налаштуванням дизайну та можливістю змінювати теми, кольори, іконки, формат меню.

До сервісу можна підключити свій номер телефону і він при кожному оновленні буде висилати смс з посиланням на свіжу версію, це зручно, коли застосунок тестує декілька людей.

Застосунок для Andriod з геолокацією та push-повідомленнями можна зібрати за $49/місяць, Android + IOS версія буде коштувати вже $81/місяць (перший місяць безкоштовно).

GoodBarber

Головна перевага GoodBarber перед іншими конструкторами - це дизайн. Готовий застосунок виглядає так, що відразу не зрозумієш, що він зроблений в конструкторі. Користувач може вибрати готовий шаблон за категоріями і "доточувати" його за своїми потребами, а можна створити застосунок й "з нуля".

На YouTube-каналі конструктора є докладні відео-інструкції з налаштуваннями та роз'ясненнями функцій, але вони потрібні скоріше для того, щоб дізнатися про додаткові можливості. Інтерфейс GoodBarber простий, плавний, і головне - інтуїтивно зрозумілий.

Сервіс дозволяє змінювати вихідний код застосунку. Розробка та підтримка одного PWA-застосунка для Andoid та IOS з push-повідомленнями, геолокацією, функцією iBeacon та 200 Гб сховища для контенту коштує $30/місяць.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X