Підібрати кіно, серіал та не пропустити прем'єру. П'ять кращих застосунків з рекомендаціями фільмів та серіалів

11 березня 2018, 18:02

Хтось шукає час, щоб відпочити і подивитися фільм, хтось намагається відпочити від постійного перегляду фільмів, але й першим і другим потрібна порада, що подивитися.

Коли виходить занадто багато фільмів і серіалів, дуже легко пропустити щось цікаве. Ці п'ять застосунків від НВ допоможуть розібратися що і коли вийде, порекомендують класику або відповідну новинку, а один з них навіть підрахує скільки часу ви витратили на перегляд всіх фільмів.

Відео дня

IMDB

Один з найбільших архівів фільмів і серіалів з пошуком за назвами, років і акторам. Встановіть його і ви не пропустите жодного номінанта кінофестивалів і премій з усього світу. За допомогою push IMDB повідомить про нові трейлери. Найбільший плюс IMDB - це рейтинг і формула їхнього підрахунку, завдяки йому об'єктивно поганий фільм не потрапить в топ.

У застосунку є блок з новинами зі світу кіно, фотозвітами з кіноподій, а також списки з улюбленими фільмами, фільмами, які ви хочете подивитися та оцінками, які ви виставляли.

Cinematics

Додаток сайту The Movie DataBase. На відміну від IMDB, Cinematics збирає рейтинги відразу з чотирьох авторитетних ресурсів, це власне The Movie DataBase, IMDB, Metacritic та Rotten Tomatoes.Також він показує топ-250 IMDB, який постійно оновлюється, та список актуальних серіалів на Netflix.

На головній у Cinematics швидке меню з категоріями: зараз в прокаті, найвищий рейтинг, найбільш очікувані і популярні. Хочеться відзначити зручний пошук з фільтрами за жанрами, роками та сортуванням за рейтингами, популярності й даті випуску. Враховуючи ваші оцінки та вподобані фільми, додаток складає списки з рекомендаціями.

Фільми, які ще не вийшли в прокат можна відзначити і додаток повідомить про прем'єру.

Movie Expert

Застосунок від українських розробників, який запозичив механіку опитування користувачів у популярного застосунка для знайомств Tinder. Movie Expert пропонує вам фільм, а ви змахуєте вправо, якщо дивилися, та вліво якщо ні. Переглянуті фільми потрібно оцінити за 10-бальною шкалою, а непереглянуті або додати в список бажань або відкинути.

Після того, як ви відзначаєте 5 улюблених фільмів, алгоритм починає підбирати кіно, яке теоретично вам може сподобатися, чим більше голосів і оцінок, тим точніше рекомендації. Також в додатку є пошук за фільмами, опис, трейлери та оцінки інших користувачів.

Hobi

Ця програма налаштована під серіали. Ви підписуєтеся на улюблені серіали, а Hobi вам нагадує про вихід нової серії. У додатку можна відзначати серії, які ви вже подивилися. Також в ньому є опис всіх епізодів.

Hobi підтримує сервіс Trakt, це база даних про переглянуті вами серіали та фільми, якщо у вас є акаунт в Trakt, його можна синхронізувати з Hobi, і вся інформація підтягнеться в нього автоматично.

CineTrak

Ця програма збирає статистику про переглянуті серіали, фільми й на основі ваших побажань складає рекомендації. У ньому є описи фільмів, трейлери, рейтинги IMDB, Metacritic та Rotten Tomatoes, відгуки користувачів. Як бонус він підраховує сумарний час, який ви витратили на перегляд фільмів. Чи потрібно вам це знати;)

Чим більше ви додасте в нього улюблених фільмів, тим точніше CineTrak буде підбирати рекомендації. Також додаток регулярно оновлює інформацію про вихід нових серій та прем'єри.

CineTrak також, як і Hobi, підтримує синхронізацію з Trakt.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X