Вчасно. У месенджері Skype з'являться сповіщення про прочитання повідомлень

6 липня 2018, 11:35

Месенджер Skype від Microsoft отримав підтримку сповіщень про прочитання повідомлень.

Якщо співрозмовник прочитав повідомлення, то його аватар відобразиться поруч з публікацією, пише Engadget.

Нововведення є як в діалогах один на один, так і групових чатах з чисельністю до 20 учасників. Щоб оцінити нову функцію, потрібно встановити попередню версію програми з індексом 8.26.76 для Windows, Android або iOS.

Відео дня

Також в додатку передбачена можливість відключення повідомлень про прочитання, що дозволяє залишатися невидимим. Відповідна опція знаходиться в налаштуваннях конфіденційності.

Безліч інших додатків використовували такі повідомлення протягом багатьох років, включаючи iMessage, Whatsapp, прямі повідомлення Twitter. Подібна функція є навіть в месенджері Facebook. І ось, нарешті, настав час, коли Skype приєднався до цього клубу.

На початку 2018 року НВ повідомляло, що компанія Microsoft почала тестувати функцію наскрізного шифрування в Skype для тексту, звукових повідомлень і файлів. Такий тип шифрування означає, що зміст повідомлень може бути прочитаний тільки відправником і отримувачем, вони не зберігаються на серверах Microsoft. Це не означає, що ці дані не можуть бути перехоплені, але це безпечніше, ніж більшість методів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X