Перший крок до знайомства. Найкращі мобільні застосунки для пошуку романтичних відносин

23 червня 2018, 18:30

Самотність - штука, яку можна виправити. Зібрали для п'ять мобільних додатків, за допомогою яких можна знайти собі пару для романтичних відносин, компанію для вечірки або друга для нескінченних розмов.

Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки цікавих людей навколо хочуть познайомитися. Ось п'ять способів вийти із зони комфорту і зробити перший крок.

Tinder

Один з найпопулярніших в світі додатків для знайомств. Працює за принципом збігу пар, ви обираєте профіль людини з тих, хто знаходиться поблизу, змахуючи його фотографію вправо або вліво. Якщо ви їй теж сподобалися, відкривається можливість написати приватне повідомлення та почати розмову.

Відео дня

Аудиторія Tinder більше 57 мільйонів активних користувачів на місяць.

Badoo

Найпопулярніший додаток для знайомств в Україні. Badoo пропонує профілі людей і ви можете змахнути їх вправо, якщо людина сподобався і вліво якщо - ні. Принцип такий самий, як в Tinder, якщо людина яка сподобалася вам, зацікавився вами, то ви отримаєте повідомлення і зможете почати розмову.

Badoo пропонує три моделі взаємодії між людьми, спілкування, пошук нових друзів і романтичні стосунки.

У розділі Відвідувачі знаходяться люди, які заходили на ваш профіль, а Перетини покажуть людей, які ходять в ті ж клуби, бари, кафе що й ви.

У додатку є фанова функція - порівняння облич. Вона знаходить людей, схожих на вас.

Happn

Додаток для знайомств який працює за принципом гіпперлокаціі. Він показує вам тільки тих користувачів Happn, які знаходяться з вами поруч (в радіусі 250 метрів) і в один і той же час. Якщо вам хтось сподобався ставте лайк і якщо відповідь буде взаємною, можете домовитися про зустріч. У стрічці профілів можна налаштовувати фільтри, щоб кандидати підходили за параметрами, наприклад, віком.

Happn підраховує, скільки разів ви перетиналися з людиною в публічному просторі і пропонує познайомитися з нею ближче. Також в профілі у кожного користувача можна подивитися карту з вашими спільними місцями.

Hater

Від ненависті до любові. Ще один додаток з оригінальним механізмом підбору пар. Hater знаходить людину, яка ненавидить ті речі, що й ви. Його вигадав банкір Брендан Альпер, який полишив банківську справа й став стендап коміком. Спочатку це була жартівлива ідея, але пізніше після її дослідження, Альпер прийшов до висновку, що така модель для знайомства може бути успішною.

Після реєстрації користувачеві пропонується відповісти на кілька запитань про речі, які можуть викликати роздратування, наприклад, неробство, фільми про зомбі, висока орендна плата, ананаси в піці, Зоряні Війни (хто ці люди?).

Після цього вам підбирають пару. Ще одна кумедна функція додатку: якщо ви не знаєте, з чого почати розмову, Hater пропонує почати її з фрази: "Перед тим, як зустрітися, я хотів би тебе попередити, що ненавиджу ___________?" та пропонує варіант відповіді.

Grindr

Додаток об'єднує в собі принцип гіпперлокаціі і збігів пар. Єдина його відмінність від попередніх програм полягає в тому, що це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку гей-партнерів. Додаток встановили вже понад 10 мільйонів людей.

Додаток показує інших користувачів Grindr, які знаходяться поруч, його принцип роботи нагадує одночасно і Tinder і Happn, хоча скоріше це вони нагадують Grindr оскільки він з'явився раніше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X