Перші користувачі випробували супутниковий інтернет Ілона Маска. Спойлер: він дуже швидкий

14 серпня 2020, 20:00

Бета-тестувальники нового супутникового інтернету SpaceX Starlink опублікували дані про швидкість підключення і затримки. Виявилося, інтернет від Ілона Маска дійсно працює дуже швидко.

Останні кілька років глава компанії SpaceX Ілон Маск тизерив своїй багатомільйонній аудиторії підписників у Twitter запуск нового супутникового інтернету Starlink.

Попри по-справжньому наполеонівські плани відправити у космос кілька десятків тисяч супутників Starlink, представники SpaceX вже запустили на різні навколоземні орбіти близько 600 своїх апаратів, що становить чверть від усіх активних супутників на сьогодні.

Відео дня

Фотографії цих супутників у нічному небі вже викладали у різних куточках планети. Що буде далі і чи не стане проект SpaceX Starlink загрозою для майбутній космічних запусків - відомо одному Маску.

Як би там не було, навіть за допомогою поточних 600 супутників SpaceX вже почала тестування інтернету Starink, і днями перші користувачі, яким пощастило його випробувати, опублікували дані про швидкість підключення і затримки нового інтернету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X