Перевірте себе і дізнайтеся нове. П'ять кращих додатків з тестами і вікторинами

1 грудня 2018, 18:03

НВ обрало п'ять мобільних додатків, за допомогою яких можна перевірити свої знання в будь-яких сферах життя і науки.

Ігри - гарний спосіб розважитися, але як щодо розім'яти свої мізки за допомогою тестів. Ці мобільні додатки в інтерактивній формі допоможуть вам дізнатися багато цікавого. Мови, природничі науки, історичні факти. Виберіть відповідний для себе.

Відео дня

Kahoot

Це платформа з тисячами розвиваючих тестів для дітей і дорослих. Факти про тварин, фізика, мови, історія, фільми, всі теми просто неможливо перерахувати.

У Kahoot можна змагатися з друзями по мережі, проводити групове тестування студентів і створювати власні тести.

Trivia Crack

Один з найпопулярніших quiz-додатків в світі. У ньому зібрані питання по шести категоріям: природничі науки, історія, географія, спорт, мистецтво та розваги. Змагаютися в знаннях треба з друзями і випадковими користувачами з усього світу.

94%

У цього тесту незвична механіка, щоб в ньому перемогти треба мати добре розвинене асоціативне мислення. Вам буде запропоновано пройти десятки рівнів в яких потрібно буде запропонувати кілька варіантів відповідей, наприклад, на питання: перше, що ви робите вранці. Ви перейдете на наступний рівень, коли зможете назвати речі, якими займаються 94% гравців.

QuizUp

Вікторина, в якій потрібно відповісти швидше, ніж твій суперник в реальному часі. У ній є турніри, локальна гра і гра з одним з мільйона користувачів QuizUp.

У грі є питання з категорій поп-культура, спорт, наука, кіно, інтернет і загальні знання.

Johnny Grammar

Це квіз за допомогою якого можна натренувати свої навички володіння англійською мовою. Покращуйте словниковий запас, граматику та вимову за допомогою текстових, аудіо та відео тестів. В кінці кожного тесту можна провести роботу над помилками і побачити, де ви відповіли неправильно. У кожній темі по три рівня складності і навіть на легкому ви не зможете дати 100% правильних відповідей.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X