Відкрийте у собі музиканта. Сім найкращих музичних інструментів для смартфона

3 червня 2018, 20:03

Гітари, барабани, піаніно, синтезатори і діджейський пульт. НВ зібрало найкращі мобільні застосунки, які перетворять смартфон на музичний інструмент.

Якщо вам не байдужа музика і надихають музиканти, спробуйте самі стати одним з них. Ці синтезатори, фортепіано, драмм-машини, допоможуть вам розкрити талант та обрати собі вже справжній інструмент. Їх можна використовувати, щоб привернути увагу дітей до творчості і заразити такою розвиваючою штукою як музика, а зібравшись в компанії друзів, можна влаштувати справжній джем.

Відео дня

Walk Band

За допомогою цієї програми можна грати на барабанах, гітарі, бас-гітарі та клавішних. У кожного з цих інструментів є кілька варіантів звучання, наприклад, клавішні можуть звучати як фортепіано, Fender Rhodes, орган або синтезатор. Треки можна записувати, зациклювати і навіть самому створити рингтон.

Записані мелодії можна використовувати як акомпанемент до живих інструментів, наприклад, ритм-секцію для гітари.

Drum Pads 24

Один з кращих драмммпедів для смартфонів. Це як ударна установка тільки бити потрібно не по барабанах, а по клітинках. Кожній клітинці можна привласнювати свій звук або використовувати вже готовий набір, а потім записувати, зациклювати і створювати свій унікальний ритм.

У бібліотеці застосунка 2800 різних звуків.

Violin: Magical Bow

Violin: Magical Bow - це сіммулятор скрипки, альта і віолончелі. У ньому є два режими: режим вільної гри, в якому потрібно затискати на грифі ноти і водити смичком і режим, який нагадує популярну гру Guitar Hero. У ньому потрібно повторювати ноти відомих мелодій.

Kids Piano Melodies

Дитяча навчальна гра. У ній дитина навчиться розрізняти ноти, музичні інструменти, жанри, складати мелодії і навіть зібрати оркестр з монстрів.

Pianist HD: Piano +

Симулятор фортепіано і синтезаторів. У ньому є подвійна клавіатура, підтримка midi, 12 видів звучання, наближеного до справжніх інструментів, і 120 електронних пресетів.

В застосунок можна завантажити ноти пісень у форматі mid, налаштувати темп відтворення і навчитися грати улюблену мелодію. Свою творчість можна записувати, щоб не збиватися і грати рівно вмикайте метроном.

Heat Synth

Напевно єдиний додаток, яке може "потягатися" зі справжнім музичним інструментом. Це синтезатор звуків з дуже детальними настройками ефектів і величезною кількістю встановлених і пресетів від інших користувачів.

Свої налаштування звуку також можна зберігати і ділитися ними з іншими користувачами.

DJ Studio 5

Симулятор діджейського пульта. За допомогою DJ Studio 5 ви зрозумієте принцип, за яким діджеї в 80-х грали свою музику. У нього потрібно завантажити мінімум 2 треки для кожної платівки, наприклад, біт і мелодію, а потім робити скретчі, плавні переходи, застосовувати ефекти і награвати звук на диктофон.

Кожній незалежній стороні програвача можна задавати плейлист, записувати зациклені треки, збільшувати або зменшувати її швидкість.

Музику для DJ Studio 5 можна завантажити в бібліотеці dig.ccMixter.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X