Перемога. Україна вперше увійшла в Топ-20 країн - споживачів контенту PornHub

12 грудня 2018, 17:03

Один із найбільших порносайтів у світі PornHub опублікував статистику за 2018 рік. Цього разу SMM-ники сайту детально проаналізували запити українців, оскільки наша країна увійшла до тих, хто генерує найбільше трафіку для PornHub.

Варто було вітчизняним операторам мобільного зв'язку запровадити 4G-покриття на початку 2018-го, як українці почали встановлювати рекорди з онлайн-трафіку на міжнародних сайтах. Щоправда, користувачі з України тепер лідирують не за кількістю відвідувань веб-сторінки енциклопедії Британіка, а на популярному світовому порносайті PornHub.

Відео дня

Навіть важко збагнути, що буде, коли Ілон Маск запустить свій глобальний безкоштовний швидкісний інтернет.

Що трапилося?

Традиційно в грудні PornHub опублікував статистику відвідувань сайту за рік. Дані цікаві не тільки через те, що за 2018 рік порносайт відвідали 33,5 млрд разів, а й тим, що вперше в Топ-20 країн, які генерують найбільше трафіку, увійшла Україна.

Наша країна додала 11 позицій і вийшла на 16-е місце серед лідерів за відвідуванням PornHub. З нагоди цієї події сайт додав плашку з розширеним аналізом запитів українських користувачів.

У пошуку найчастіше фігурували слова "anime", "sex", "bdsm", "orgasm", "russian", а п'ять найпопулярніших категорій склали "Hentai", "Milf", "Anal", "Cartoon", "Mature". Найбільша кількість переглядів стосовно порноактрис зафіксована в українців серед популярних інтернет-мемів - Саша Грей та Ельза Джин.

Міжнародна панорама

Щодо міжнародної статистики, PornHub продовжує нарощувати потужності і ставати одним із найбільших агрегаторів контенту в інтернеті.

На сайті підрахували, що щодня їх відвідують майже 92 млн людей, що дорівнює сумарному населенню Польщі, Австралії та Канади. А щоб переглянути всі 4,8 млн відео на PornHub, вам доведеться витратити майже 1 млн годин, або 115 років.

Найпопулярнішими запитами 2018-го стали "Stormy Daniels", "Fortnite", "4K", "Romantic", "Trans".

Примітно, що цього року на 3% більше жінок почали перегляд порно, але чоловіки досі становлять абсолютну більшість - 71%.

Найбільш поширеним пристроєм, з якого зафіксовано відвідування PornHub, залишається смартфон - 71,6%, оскільки кількість візитів з персонального комп'ютера знизилася на 18%.

Ну а втрата трафіку у PornHub відбувалася тільки під час великих спортивних подій. Наприклад, 15 липня 2018 року, в день фіналу Чемпіонату світу з футболу, кількість користувачів з Франції зменшилася на 55% від звичайного показника, а з Хорватії - на 66%.

У чому причина популярності?

Залишивши для кваліфікованих фахівців полеміку про шкоду порнографії й онанізму, варто врахувати, що зростання популярності PornHub може пояснюватися підвищенням загальної кількості споживачів онлайн-контенту.

Ще б пак, PornHub - це не просто порносайт, а ціла маркетингова корпорація.

Як уже згадувало НВ, розробники сайту ведуть активну рекламну кампанію, вкладають величезні кошти в просування і навіть створюють якісні вірусні SMM-ролики, які стають дедалі популярними і на теренах супротивників порноматеріалів - Facebook та YouTube.

Крім різних доповнень та інтерактивів (як, наприклад, створення додаткового порносайту з кукурудзою на перше квітня), PornHub навіть запускав збір коштів на зйомку першого порнофільму в космосі з назвою Sexploration.

Людство вирішило відправити на таку місію одну з найпопулярніших порноактрис Єву Ловію і найвідомішого порноактера - Джонні СІнса, aka "лисий з Brazzers".

Незважаючи на те що ідея зазнала фіаско, і порносайт не зібрав необхідних для польоту $3,5 млн, PornHub отримав колосальну вигоду від своєї ідеї, бо вкотре пропіарився на всіх світових медіаплатформах.

Цьому порносайтові належать і декілька благодійних акцій. Одна з них, "PornHub Gives America Wood", покликана зберегти ліси Америки. На кожні 100 відеороликів категорії "Big Dick" PornHub пообіцяв посадити дерево.

Інша кампанія порносайту підтримує боротьбу з раком молочної залози. PornHub жертвував один цент на кожні 30 відеороликів, переглянуті в категорії "Big tits" або "Smal tits".

Крім того, PornHub фінансував мобільну службу "Автобус грудей" для забезпечення безкоштовних перевірок жінок на рак молочної залози на території Америки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X