Переманили. Дизайнер Tesla перейшов на роботу в Apple

18 грудня 2018, 10:29

Дизайнер Ендрю Кім, який спроектував салон Tesla Roadster 2, Semi, S, X, Y і 3, а також брав участь у створенні інтерфейсу Windows 10, перейшов працювати в Apple.

Перехід Ендрю Кіма, безумовно, поверне до життя чутки про те, що Apple знову працює над власним автомобілем, повідомляє The Verge.

Його профіль у LinkedIn каже, що він приєднався до компанії в грудні цього року, а його Instagram підтверджує, що його перший день роботи в Apple Park був минулого вівторка.

Відео дня

Ендрю Кім став відомим завдяки майстерному переосмисленню мови дизайну Microsoft. Після трьох з половиною років у компанії Кім перейшов до Tesla. В інтерв'ю, опублікованому в 2017 році, Кім сказав, що його увагу в Tesla було зосереджено на проектуванні простору всередині Model 3.

За наявними відомостями, Apple проявляла інтерес до автономних автомобілів протягом багатьох років, але, як повідомляється, вона закрила команди, що працюють над фізичним апаратним забезпеченням автомобіля, ще в 2016 році, щоб зосередитися тільки на програмному забезпеченні для самостійного водіння. З тих пір тестові автомобілі Apple представляли собою серійні авто, на які встановлювали нове обладнання.

Тім Кук недавно пояснив, що амбіції компанії ширше, ніж автомобілі, підкресливши важливість "автономних систем". Проте, Кіма найняли лише через кілька місяців після того, як головний інженер Tesla, Дуг Філд, повернувся в Apple.

Кім і Філд - тільки двоє із працівників, які перейшли з Tesla в Apple цього року . У серпні CNBC повідомила, що Apple найняла десятки колишніх працівників Tesla. Таким чином, Apple, можливо, повернулася до розробки власного автомобіля.

Звісно, цілком можливо, що Кім, з його досвідом розробки призначеного для користувача інтерфейсу для Microsoft, просто може працювати над призначеним для користувача інтерфейсом будь-якого програмного забезпечення для самостійного водіння, яке Apple планує продавати автовиробникам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X