Перекупити конкурента. Samsung веде переговори про придбання розробника інноваційних камер

30 січня 2019, 09:01

Незабаром після того, як китайська OPPO представила нову камеру для смартфонів, Samsung вирішила перекупити творців цієї технології.

Корейський бренд, за повідомленнями місцевих ЗМІ, витратив $ 155 млн на ізраїльську компанію Corephotonics, повідомляє Android Authority .

Купівля може зіпсувати плани китайської OPPO, яка в останні роки працювала з Corephotonics, щоб продемонструвати кращі можливості масштабування на смартфонах. Раніше обидві компанії продемонстрували настройку камери з п'ятикратним оптичним збільшенням.

Відео дня

Це придбання може надати Samsung вражаючу технологію збільшення, хоча поки рано очікувати появи цієї технології в Galaxy S10 і Galaxy Note 10.

За даними джерел, Corephotonics належить більше 150 патентів, пов'язаних зі складними оптичними системами, які можуть бути адаптовані і для використання в камерах мобільних пристроїв. Корейський виробник також може отримати рішення для камери-перископа з п'ятикратним збільшенням. Цю технологію можна використовувати для камер з потрійним модулем, які вже є у Samsung.

Успішна покупка означає, що Samsung потенційно може отримати величезну перевагу перед китайськими конкурентами. Але це також буде пов'язано з деякими проблемами, оскільки ізраїльська фірма в даний час втягнута в судовий позов з Apple. Corephotonics стверджує, що Apple використовувала їх запатентовану технологію в iPhone з двома камерами.

Раніше НВ повідомляло, що за словами генерального директора Canon Фуджіо Мітараі, продажу камер не ростуть і через два роки ринок може скоротитися вдвічі. В інтерв'ю Мітараі заявив про намір Canon перевести свій бізнес на корпоративних клієнтів у відповідь на похмуру ринкову тенденцію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X